Samenvatting:
Dit luxe wellnessappartement biedt optimaal genot:
Open de deuren naar de kade en beleef de romantische sfeer van de middeleeuwen met de stilte van de kade, de oude bomen en de voorbijvarende boten.
Binnen kun je genieten van je eigen wellness in een licht en ruim appartement, ingericht met architectonisch design. Dankzij de uitgegraven binnenplaats heeft de authentieke kade-kelder een heel open uitstraling, met een lichte, ruime slaapkamer met een luxe bed en openslaande deuren naar de binnentuin.
De ruimte:
Deze luxe B&B voor 4 personen aan de Oudegracht bij de kade in Utrecht biedt een zeer compleet appartement waar luxe, design en comfort samenkomen. Een kingsize boxspringbed van wereldklasse, een luxe wellnesservaring met een privésauna en stoombad, en architectonisch ontworpen en ingericht met hoogwaardige vintage designmeubels. Op het (openbare) terras kun je genieten van de middag- en avondzon onder hoge bomen en de voorbijvarende boten. Het appartement heeft een keuken met apparatuur (vaatwasser, keramische kookplaat, koelkast), een wellnessruimte met sauna, stoombad en regendouche, en een apart toilet, een eigen ingang, tv en wifi. Verzorgende zeep, scrubzout en zachte badjassen zijn allemaal aanwezig.
Het ontbijt is niet inbegrepen. Iets verderop vind je een biologische bakkerij met heerlijk ontbijt, quiches en taarten, en 300 meter verderop is er een supermarkt die ook ’s avonds en in het weekend open is. Alle ingrediënten voor een onvergetelijk verblijf.
Kingsize boxspringbed met luxe katoenen satijnen lakens en kussens en dekbedden van eendendons
-XL Smart-tv
-Dubbele sauna
-Dubbel stoombad
-XXL regendouche
-Stella Maris-verzorgingsproducten (inbegrepen)
-Voldoende handdoeken en badjassen
-Waterkoker en exclusieve thee van. (thee is inbegrepen)
-Nespresso-apparaat met melkopschuimer (Nespresso is inbegrepen)
-Supersnelle wifi
-Buitenterras aan de Oudegracht.
-Binnentuin
Het appartement is geschikt voor 4 personen. Let op: de slaapkamer heeft geen deur en het tweede tweepersoonsbed staat in de woonkamer.
Toegang voor gasten:
Het appartement is helemaal van jou; het ligt op de begane grond en heeft een eigen ingang naar de tuin. Als onze gast heb je exclusieve toegang tot de hele ruimte. Hoewel de kade openbaar terrein is, leent deze zich ook perfect als terras vlak voor de deur. Je kunt er genieten van de middag- en avondzon, iets drinken of dineren terwijl je naar de voorbijvarende boten kijkt. Zet gerust stoelen en tafels buiten neer, maar vergeet niet ze weer naar binnen te halen als je de stad in gaat. Inchecken kan vanaf 15.00 uur en uitchecken moet uiterlijk om 11.00 uur.
Daarnaast bieden we de mogelijkheid tot vroeg inchecken om 13.00 uur voor € 40, evenals laat uitchecken om 13.00 uur voor hetzelfde bedrag. Laat het ons weten als je van deze mogelijkheden gebruik wilt maken!
De buurt:
Wat is er te doen in Utrecht:
Hier is een lijstje met dingen die we leuk vinden en dingen waar we dol op zijn in Utrecht
• Beklim de Domtoren, de hoogste toren van Nederland. Het is 8 minuten lopen of 2 minuten fietsen. Om de toren te beklimmen, moet je van tevoren een rondleiding reserveren.
• Bezoek het grootste kasteel van Nederland; Kasteel De Haar, op ongeveer 30 minuten rijden of 40 minuten fietsen.
Een bezoek aan Kasteel De Haar – of je nu komt om het park, de rijke geschiedenis, de tentoonstellingen, de tuinen of de herten te bewonderen, of voor een bruiloft – is alsof je in een andere wereld terechtkomt. Achter elke deur, elk detail, elke bloem in de kleurrijke tuinen schuilt een verhaal. Een verhaal over vroegere tijden, verschillende culturen en interessante figuren. De Haar is het grootste kasteel van Nederland en was ooit de privéwoning van de familie Van Zuylen, waarvan de nakomelingen hier nog steeds elk jaar verblijven. In de vorige eeuw ontving het kasteel ook regelmatig leden van de internationale jetset met hun weelderige levensstijl; van Coco Chanel tot Roger Moore, ook zij hebben hun stempel gedrukt op de luxueuze kamers van de meest weelderige plek in Utrecht.
• Maak een wandeling door de oude binnenstad (het appartement ligt midden in het centrum)
Je kunt op eigen houtje rondlopen of verschillende rondleidingen boeken;
• Bezoek het spoorwegmuseum, op 10 minuten loopafstand of 2 minuten fietsen.
Het Spoorwegmuseum is zoveel meer dan alleen een museum. Het is een fascinerende plek waar je kunt ontdekken hoe treinen de wereld hebben veranderd. Met een echt station, een theater, spannende attracties en een keur aan tijdelijke tentoonstellingen en evenementen zit je hier altijd op het juiste spoor!
• Bezoek het Centraal Museum om Nederlandse Meesters in Utrecht en andere kunst te bekijken. Het is 6 minuten lopen / 2 minuten fietsen
Een zomerse reis door de kunst.
Hoe ziet jouw ideale landschap eruit? En hoe ver moet je eigenlijk reizen om dat vakantiegevoel te ervaren?
Kunstenaars door de eeuwen heen verleggen grenzen en zoeken naar nieuwe horizonten. Zo trokken kunstenaars uit Utrecht in de zeventiende eeuw naar Italië. Daar lieten ze zich inspireren door het landschap en hun Italiaanse tijdgenoten. Eenmaal terug in Utrecht introduceerden ze een nieuwe schilderstijl: weidse landschappen met een Italiaans-mediterraan licht dat doet denken aan een zinderende zomerdag.
In de tentoonstelling ‘On the horizon’ gaan we uit van de tijd van de Italianisten om te vertellen hoe hedendaagse kunstenaars en makers vandaag de dag de reis door het landschap zien. Het gaat over de beleving van het landschap, over reizen met een duidelijk doel of over de zogenaamde ‘wanderlust’; reizen zonder een bestemming in gedachten. Het gaat over inspiratie en of je die dicht bij huis vindt of ver weg. De tocht door het landschap is nog steeds een belangrijk thema, een bron van inspiratie, maar er worden niet alleen geïdealiseerde beelden gecreëerd. Ook thema’s als gedwongen migratie en de klimaatcrisis zijn zichtbaar in het landschap.
‘On the horizon’ is de eerste in een nieuwe reeks zomertentoonstellingen in het Centraal Museum. De tentoonstelling biedt verrassende combinaties en speelt in op actuele gebeurtenissen. Er is ook een breed activiteitenprogramma ontwikkeld: heb je altijd al eens je eigen landschap willen schilderen met Bob Ross? Je eigen wolken willen maken in een caravan midden in de museumtuin? In ‘On the horizon’ nemen we je mee op een reis door het museum, de prachtige tuin en het café. Een overzicht van alle activiteiten vind je hier.
• Bezoek het Rietveld Schröderhuis. Het is 27 minuten lopen / 7 minuten fietsen
In 1924 vraagt Truus Schröder aan de bekende Utrechtse meubelontwerper Gerrit Rietveld of hij haar nieuwe huis wil ontwerpen. De moeder van drie kinderen is net weduwe geworden en wil een huis dat helemaal aansluit bij haar eigenzinnige woonideeën. Ze kent Rietveld al van een eerdere samenwerking en weet dat ook hij zich verzet tegen tradities. Een perfecte combinatie.
Rietveld en Schröder werken samen aan het ontwerp van het huis. Schröder weet precies wat ze wil: soberheid en leven in plaats van geleefd worden.
• Huur kano’s om de grachten te verkennen voor 8 euro per uur. Het ligt aan de overkant van het kanaal, tegenover het appartement
• Fietsverhuur:
Huur een e-scooter via Tier. De prijs voor een ritje met TIER bestaat uit een vast activeringsbedrag van € 1,00 en een prijs per minuut van 0,19 euro.
Download de TIER-app.
Of huur een fiets voor een aantal dagen bij Black-Bikes Utrecht
Waar kun je eten:
Wat leuke eetgelegenheden betreft: als je jonge kinderen hebt, is ‘Mister Smakers’ een leuk hamburgerrestaurant op 5 minuten lopen. Wij zijn er erg tevreden over.
'Terroir' (Franse keuken) en Madeleine (bistro) zijn allebei goed, maar wel wat duurder; verder zijn er Ruby Rose (gedeelde maaltijden), Carmel Market (Israëlische gedeelde maaltijden) en San Siro (Italiaans eten), allemaal binnen 10 minuten lopen. Tegenover ons zit ‘Het Oude Pothuis’; leuk voor een drankje, maar andere plekken hebben lekkerder eten, zoals restaurant 273; heel goed maar ook duur, en net als Toko Pedis, een heerlijk Indonesisch afhaalrestaurant, ook tegenover ons. Als je zin hebt in een lekkere pubmaaltijd, ga dan naar Café De Poort, Café Ledig Erf of arthouse-bioscoop Louis Hartlooper op het plein ‘Ledig Erf’. Er zijn ook restaurants met Michelinsterren en restaurants op bijzondere locaties of met bijzondere concepten die we je kunnen aanbevelen als je dat wilt.
Je moet minstens een dag van tevoren reserveren om een tafel te krijgen in een restaurant in Utrecht.
Vervoer:
Trein
Het is 15-20 minuten lopen van het centraal station naar het appartement.
Je kunt ook de bus nemen. Dat is lijn 2. Stap uit bij de bushalte Catherijne-klooster en loop 3 minuten. Je vindt de bus in het centraal station bij ‘perron 2a, kant stadscentrum’. De busrit duurt 10 minuten.
Parkeren
Er is vaak parkeerruimte beschikbaar voor de deur.
Tussen 7.00 uur en 1.00 uur kost het € 7,84 per uur
Een avondkaart voor 19.00 – 01.00 uur kost € 26,28.
De beste optie is om een ParkBee-locatie te vinden door de app ‘ParkBee’ te downloaden. De dichtstbijzijnde ParkBee-locatie ligt op 3 minuten lopen en kost € 4,68 per uur of € 30,12,7 per dag aan de Lange Nieuwstraat 119. Die is vaak vol, maar ParkBee heeft nog meer locaties in de buurt.
Vlakbij ligt de parkeergarage aan de Springweg, die € 6,97 per uur of € 69,70 per dag kost en op 5 minuten lopen ligt.
Er is ook de parkeergarage Vaartsche Rijn op 13 minuten loopafstand, waar je € 3,50 per uur of € 35 per 24 uur betaalt. Een avondkaart van 19.00 uur tot 00.00 uur kost € 8,73.
Aangezien je in Utrecht en delen van Nederland misschien geen auto nodig hebt, kan het ook een optie zijn om de auto wat verder weg gratis te parkeren en de tram terug te nemen. Parkeer ergens in de buurt van de ‘Trumanlaan’ in Utrecht. Neem de tram op de ‘Beneluxlaan’ richting ‘Science Park’ en stap uit bij ‘Centraal Station’ (een ritje van 11 minuten) en loop vanaf daar 20 minuten. Je kunt gewoon met je creditcard in- en uitchecken bij de tram. De rit kost € 3,20, vergeet niet uit te checken!
Andere dingen om op te letten:
Na het boeken krijg je een bericht van ons met een link naar onze online gastenomgeving, waar je alle informatie vindt die je nodig hebt voor en tijdens je verblijf.
Contact met gasten:
We zijn altijd bereikbaar via chat, e-mail en telefoon: +31 85 0187 719