Gehele woning
Awesome home in Basanija with kitchen
Fotogalerie voor Awesome home in Basanija with kitchen





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6140 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Irena by Interhome
Villa Irena by Interhome
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 4 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DK17484575
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
CIU878
Over deze buurt

Basanija
In de buurt
- Vuurtoren van Savudrija14 min. wandelen - 1.3 km
- Savudrija-haven3 min. rijden - 1.8 km
- Umag Centraal ATP Stadion Stella Maris8 min. rijden - 5.6 km
- ATP-stadion Stella Maris8 min. rijden - 5.6 km
- Strand van Umag11 min. rijden - 7.7 km
Lokaal vervoer
- Koper Station - 37 min. rijden
- Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 81 min. rijden
Restaurants
- Beach bar Havana11 min. wandelen
- Grill Corta7 min. wandelen
- Long Beach3 min. rijden
- Destino Beach Bar2 min. rijden
- Beach Bar Levante11 min. wandelen








