Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is functioneel ingericht. Het perceel ligt in een levendige omgeving.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 34 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is in der 1. Etage
. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 2 extra bedden, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. kookhoek met afwasmachine, elektrisch fornuis (2 kookplaat), bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel, WC, haardroger, venster en wasmachine. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Umag. De vakantiewoning ligt in een appartementenhuis en is functioneel ingericht. Het grondstuk is in een drukke omgeving. De toegangsweg naar het terrein gaat via een onverharde straat. Bij het huis is U 1 parkeerplaats voor een auto op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 2,2 km afstand, restaurant 1100 m en centrum 2,2 km. Zwemmogelijkheid in Umag 2,2 km, strand met steentjes en zwemplateau's in Umag, 2,2 km van uw verblijf vandaan.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (wifi) en wasmachine. Televisieontvangst via satelliet.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkelen 2,2 km, restaurant 1100 m, stadscentrum 2,2 km. Voor een ontspannen vakantie wordt een auto aanbevolen. In de zomer: Zwemmogelijkheid 2,2 km in Umag (strand 2,2 km in Umag met stenen en zwemplateaus).
Verdeling Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 34 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is in der 1. Etage
. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 2 extra bedden, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. kookhoek met afwasmachine, elektrisch fornuis (2 kookplaat), bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel, WC, haardroger, venster en wasmachine. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping
. Woonkamer met 2 extra bedden op een tweepersoonsslaapbank, tv, airconditioning en eethoek (4 plaatsen). Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kitchenettein de woonkeuken met elektrische kookplaat (2 platen), oven, vaatwasser, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat en elektrische waterkoker. Badkamer met wasmachine, douche, 1 wastafel, toilet, föhn en raam.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Umag. ACI Marina Umag en CUJ Wijnmakerij zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Aquapark Istralandia en Termaris Water Park bezoeken. Sergej Mašera Maritiem Museum en Parenzana Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Umag
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 99 min. rijden
Restaurants
CRODUX DERIVATI DVA d.o.o.
18 min. wandelen
YES
18 min. wandelen
Pizzeria Kantina Melon
3 min. rijden
Centar caffe
4 min. rijden
Snack Bar Garden
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment FLAT WITH AIR CONDITIONING?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment FLAT WITH AIR CONDITIONING inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment FLAT WITH AIR CONDITIONING uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment FLAT WITH AIR CONDITIONING?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 3 km afstand van Strand van Umag, Marienkirche en Gemeentemuseum van Umag. Ook ACI Marina Umag en Umag Centraal ATP Stadion Stella Maris liggen op 5 km afstand.