Geheel appartement

La Torre by Interhome

Fotogalerie voor La Torre by Interhome

Dineren
Een woonwijk met moderne gebouwen, een gazon en een boom op de voorgrond.
Een binnenplaats met een stenen bankje, een kleine boom en een helderblauwe lucht.
Kamer
Een modern, twee verdiepingen hoog gebouw met een gevel van natuursteen, een rode auto geparkeerd ervoor en palmbomen in de buurt.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

La Torre by Interhome

  • Appartementencomplex "La Torre", van 2 verdiepingen. 4 appartementen in de woning. In de plaats, 100 m van het centrum van Torre Mozza, 6 km van het centrum van Torre Pali, 7 km van het centrum van Torre San Giovanni, drukke, zonnige ligging, 50 m van zee, 50 m van het strand, de straat oversteken. Voor medegebruik: tuin (omheind). Buitendouche, barbecue. In het huis: wasmachine (voor medegebruik). Parkeerplaats bij het huis op het terrein. Bushalte 1 km, zandstrand "Marina di Pescoluse" 10 km. Attracties in de buurt: Gallipoli 27 km, Santa Maria di Leuca 30 km, Lecce 64 km.
    Appartement 3-kamers 65 m2, op de bovenverdieping. Doelmatig ingericht: woon-/slaapkamer met 1 divanbed, eettafel en ventilator. Uitgang naar het balkon. Doorgangskamer met air-conditioning en heteluchtverwarming. 1 kamer met 1 2-pers bed en ventilator. 1 kamer met 2 bedden en ventilator. Open keuken (oven, 4 kookpitten (vlammen)). Douche/bidet/WC. Verwarming niet in alle ruimtes. Balkon. Balkonmeubilair. Uitzicht op de plaats. Parkeerplaats (omheind, 1 Auto) bij het huis. 1 huisdier/hond toegestaan. IT075090C200101545

    In prijs inbegrepen:
    Bedlinnen (Eerste set)
    ERV annuleringsverzekering
    Verwarming/ airconditioning
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    No Local Tax charged for children (0-11)
    parkeerplaats
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden

    #IT6791.1.3

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Ugento. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Pali Toren en Castello di Felline. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Dolceria Causo en Heiligdom van de Heilige Maagd Coelimanna een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Ugento
Meer appartementen in Ugento
Kaart
Ugento

In de buurt

  • Een strand met helder turquoise water, witte tenten en een kar vol kleurrijke stoffen.
    Strand van Pescoluse
    17 min. rijden - 12.6 km
  • Een strand met ligbedden en parasols, een boot, en een heldere blauwe lucht.
    Strand van Baia Verde
    44 min. rijden - 34.0 km
  • Torre Mozza Beach
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Spiaggia di Torre San Giovanni
    15 min. rijden - 9.3 km
  • Strand van Santa Maria di Leuca
    34 min. rijden - 24.8 km

Lokaal vervoer

  • Stazione di Presicce-Acquarica - 19 min. rijden
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 97 min. rijden

Restaurants

  • Riva Café
    7 min. rijden
  • Cocoloco Lido
    7 min. rijden
  • Astor Beach
    6 min. rijden
  • Bar Marini
    5 min. rijden
  • Riva d’Amare
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Torre by Interhome?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 30. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij La Torre by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Torre by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat La Torre by Interhome?

Dit appartement ligt in het centrum van Ugento, vlak bij Torre Mozza Beach en Ionische Zee. Ook Paduli beach en Lido Marini-strand liggen op een kwartiertje wandelen.