Geheel appartement
Second floor apartment in Udine
Fotogalerie voor Second floor apartment in Udine





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Neda Apartment In Krasno Among Vineyards
Neda Apartment In Krasno Among Vineyards
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Udine, Ente di decentramento regionale di Udine
In de buurt
Kathedraal van Udine10 min. rijden - 5.3 km- Bowling 715 min. rijden - 3.6 km
- Kasteel van Udine11 min. rijden - 5.6 km
- Piazza Primo Maggio11 min. rijden - 5.6 km
- Stadio Friuli14 min. rijden - 11.5 km
Lokaal vervoer
- Station Udine - 5 min. rijden
- Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 30 min. rijden
Restaurants
- Caffè Beltrame3 min. rijden
- McDonald's3 min. rijden
- Panificio Pasticceria De Luisa4 min. rijden
- El Jalapeno6 min. rijden
- Burger King3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Second floor apartment in Udine
Beoordelingen
9,4








