Mango shade
Pension met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Udawalawe National Park
Fotogalerie voor Mango shade





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Eenvoudige tweepersoonskamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden, roken laden

Eenvoudige tweepersoonskamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden, roken
Hoogtepunten
Keuken
Aparte slaapkamer
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Eenvoudige tweepersoonskamer, voor 1 persoon, 1 queensize bed, toegankelijk voor mindervaliden laden

Eenvoudige tweepersoonskamer, voor 1 persoon, 1 queensize bed, toegankelijk voor mindervaliden
Hoogtepunten
Keuken
Aparte slaapkamer
Dagelijkse huishoudservice
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Off Thanamalvila Road (B427), Ranawiru Mahinda Mawatha, Udawalawa, 70190
Over deze accommodatie
Mango shade
Gelijkaardige accommodaties

Hantara Udawalawa
Hantara Udawalawa
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.0 van 10, Fantastisch, 32 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Mango shade Guesthouse Embilipitiya
Mango shade Guesthouse
Mango shade Embilipitiya
Mango shade Udawalawa
Mango shade Guesthouse
Mango shade Guesthouse Udawalawa








