Funky Backpackers By Sunshin Hoteliers ligt in Stadscentrum Udaipur, een wijk in Udaipur. Bezoek Fateh Prakash Palace en Stedelijk Paleis, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Picholameer en Lake Swaroop Sagar. Bekijk onze reisgids voor Udaipur
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Funky Backpackers By Sunshin Hoteliers?
Dit hostel ligt in Stadscentrum Udaipur, op 10 minuten wandelen van Picholameer, Fateh Prakash Palace en Stedelijk Paleis. Ook Crystal Galerie en Bada Mahal liggen op 10 minuten wandelen. Udaipur City Station ligt op 25 minuten wandelen.