Villa Di Sawah Pejeng ligt in Ubud. Bezoek Aloha Ubud Swing en Mango Tree Spa als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Apenbos van Ubud en Sanur Beach. Spiritueel Centrum Sinar Suci en Heilige Apenbos Heiligdom zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ubud
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Di Sawah Pejeng
Deze villa beschikt over een buitenzwembad, een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Gratis continentaal ontbijt, gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en hulp bij uitstappen/tickets zijn enkele van de overige voorzieningen. De 5 villa's beschikken elk over gratis wifi, een balkon en een kitchenette met een koelkast en kookplaat. Een eetruimte, roomservice en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Villa Di Sawah Pejeng heeft 5 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Waterkoeler
Eetopties
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Beperkte roomservice
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Buiten
Balkon
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Tuin
Waterkoeler
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 18.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 400000 per voertuig (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Di Sawah Pejeng Ubud
Villa Di Sawah Pejeng Villa
Villa Di Sawah Pejeng Villa Ubud
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Di Sawah Pejeng over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Di Sawah Pejeng?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Di Sawah Pejeng inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Di Sawah Pejeng uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Villa Di Sawah Pejeng een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 400000 per voertuig.
Waar staat Villa Di Sawah Pejeng?
Deze villa in Ubud ligt op 2 km van Pura Kebo Edan en op 3,9 km van Apenbos van Ubud. Ook Spiritueel Centrum Sinar Suci en Pura Penataran Sasih liggen op 3 km afstand.