Andara Hide Ubud villa ligt in Ubud. Markt voor Traditionele Kunst van Ubud en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Apenbos van Ubud en Sanur Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Finns Tennis of kies voor een avondje uit bij Atlas Beach Fest. Bekijk onze reisgids voor Ubud
Overweeg een verblijf bij Andara Hide Ubud villa en geniet van een dakterras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een kluis bij de receptie, tuinmeubelen en een bagageopslagruimte
Een waterkoeler, een kruier/portier en een steiger
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Andara Hide Ubud villa hebben voorzieningen zoals gratis wifi en printers, naast kluisjes en geluiddichte muren.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Verduisterende gordijnen, massages in de kamer en turndownservice
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 06.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Andara Hide Ubud villa?
Vandaag, 28 okt. 2026, kost een verblijf bij Andara Hide Ubud villa van één nacht voor twee volwassenen op 18 nov. 2026 min. € 110, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Andara Hide Ubud villa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Andara Hide Ubud villa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Andara Hide Ubud villa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Andara Hide Ubud villa?
Deze villa in Ubud ligt op 4,5 km van Waterval van Tegenungan en op 10 km afstand van Apenbos van Ubud en Kunstmuseum Agung Rai. Ook Peliatan Palace en Ubud Peliatan Balerung Stage liggen op 10 km afstand.