Gehele woning

Casa Espaçosa com 2 Dormitório, Mobiliada, Cozinha Completa a 700 mts da Praia

Fotogalerie voor Casa Espaçosa com 2 Dormitório, Mobiliada, Cozinha Completa a 700 mts da Praia

Strand
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Terrein van de accommodatie
Interieur
Buiten dineren

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 7

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Casa Espaçosa com 2 Dormitório, Mobiliada, Cozinha Completa a 700 mts da Praia

Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over barbecues. Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en biedt een zetelbed en een balkon. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van airconditioning. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Blender
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Slaapbank

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie
  • Opmerking van de eigenaar: É permitido fumar somente na área externa.

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 14.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: É permitido animal de estimação de pequeno porte.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted
É permitido fumar somente na área externa.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis bevindt zich in Tabatinga, een wijk in Ubatuba, en ligt in de bergen. Bezoek Arautos do Evangelho Castle en Ruïnes van de Vijver, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Gemeentelijke Kunst- en Ambachtsbeurs van Caraguatatuba en Caraguá Praia Shopping. Centro Cultural Sumaré en Trombini zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ubatuba
Meer vakantiehuizen in Ubatuba
Kaart
SP, SP

In de buurt

  • Praia de Tabatinga
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Praia de Galhetas
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Praia da Figueira
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Praia da Maranduba
    6 min. rijden - 7.1 km
  • Praia do Lázaro
    19 min. rijden - 20.8 km

Restaurants

  • O Rei Do Frango
    8 min. rijden
  • Quiosque Valerine
    6 min. rijden
  • restaurante tubarão
    5 min. rijden
  • Petit Poá Restaurante e Lanchonete
    3 min. rijden
  • Quiosque Do Chileno
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Espaçosa com 2 Dormitório, Mobiliada, Cozinha Completa a 700 mts da Praia?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casa Espaçosa com 2 Dormitório, Mobiliada, Cozinha Completa a 700 mts da Praia inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Espaçosa com 2 Dormitório, Mobiliada, Cozinha Completa a 700 mts da Praia uitchecken?

Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Espaçosa com 2 Dormitório, Mobiliada, Cozinha Completa a 700 mts da Praia?

Dit vakantiehuis ligt in Tabatinga, op 2 km afstand van Praia de Tabatinga, Praia de Galhetas en Praia da Fazenda. Ook Praia do Fogaça en Praia do Sururueiro liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over Casa Espaçosa com 2 Dormitório, Mobiliada, Cozinha Completa a 700 mts da Praia

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk