Geheel huisje
First Camp Björkäng-Varberg
Huisje voor zon, zee en strand
Fotogalerie voor First Camp Björkäng-Varberg





Beoordelingen
7,4 op 10 –
Goed
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 72
inclusief belastingen en toeslagen
4 dec - 5 dec
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Huisje (Björkängsstuga) laden

Huisje (Björkängsstuga)
Hoogtepunten
Gemeubileerd terras
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Flatscreentelevisie
2 slaapkamers
Alle foto's voor Huisje (Fornöstuga) laden

Huisje (Fornöstuga)
Hoogtepunten
Gemeubileerd terras
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Flatscreentelevisie
Aparte slaapkamer
Alle foto's voor Tweepersoonskamer, gemeenschappelijke badkamer (Storstuga) laden

Tweepersoonskamer, gemeenschappelijke badkamer (Storstuga)
Hoogtepunten
Gemeubileerd terras
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Verwarming
Keuken
Flatscreentelevisie
Aparte slaapkamer
Toegang tot een gedeelde/gemeenschappelijke keuken
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Havsbadsvägen, Tvaaker, 43276
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Stopover Falkenberg
Stopover Falkenberg
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
9.2 van 10, Fantastisch, 10 beoordelingen
De prijs is € 84
inclusief belastingen en toeslagen
23 nov - 24 nov
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: SEK 215 per huisdier, per verblijf
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
- Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
- Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Je dient de accommodatie voor vertrek schoon te maken met de schoonmaakmiddelen die door de accommodatie worden verstrekt. De accommodatie biedt op verzoek een schoonmaakservice (toeslag) als je de accommodatie liever niet zelf schoonmaakt.
Als je met een dier reist, dien je voor aankomst contact op te nemen met de accommodatie om te bevestigen dat er een huisdiervriendelijke kamer beschikbaar is.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
First Camp Bjorkang Varberg
First Camp Björkäng Varberg
First Camp Björkäng-Varberg Cabin
First Camp Björkäng-Varberg Tvaaker
First Camp Björkäng-Varberg Cabin Tvaaker








