Geheel appartement

Queen Apartment in Torino

Fotogalerie voor Queen Apartment in Torino

Een moderne hotelkamer met een groot bed, een zithoek en een keuken op de achtergrond.
Een moderne keuken met een eethoek, grote ramen en een metselwerkplafond.
Een moderne keuken met een eethoek, voorzien van een groot raam, een flatscreen televisie en inbouwapparatuur.
Huis | 1 slaapkamer
Een houten dubbele deur met een messing klink en een sleutelgat, geplaatst in een gang met een lichtgekleurde muur en een marmeren vloer.

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 255 m²

Populaire voorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Queen Apartment in Torino

  • Appartement vlak bij Museo Egizio
  • Queen Apartment in Torino ligt in de buurt van Allianz Stadium en heeft veel te bieden.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Een lift

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • 4 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.80 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie 00127206246, IT001272C2IGK9A5FC
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Over deze buurt

dit appartement ligt in Historisch centrum, een wijk in Turijn. Moncalieri-golfclub en Wijnmakerij Cantine Balbiano zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Via Roma en Via Garibaldi. Palazzo dell’Accademia delle Scienze en Museo Regionale di Scienze Naturali zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Turijn
Meer appartementen in Turijn
Kaart
Turin, TO

In de buurt

  • Een nachtzicht van een brede, verlichte straat met klassieke architectuur en meerdere nationale vlaggen.
    Via Roma
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Een historisch plein met een opvallende kerk en klassieke architectuur.
    Piazza Castello
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een stenen sfinxbeeld in een museum.
    Museo Egizio
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een statig historisch gebouw met versierde zuilen en beelden, waaronder een standbeeld van een ruiter op een paard, en vlaggen.
    Koninklijk paleis van Turijn
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een standbeeld van een man te paard op een plein, met historische gebouwen op de achtergrond.
    Piazza San Carlo
    6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Turijn Porta Nuova - 13 min. wandelen
  • Station Porta Nuova - 13 min. wandelen
  • Turin International Airport (TRN) - 25 min. rijden

Restaurants

  • Nespresso Boutique
    2 min. wandelen
  • Ristorante del Duomo Bicerin
    2 min. wandelen
  • Caffè Savoia
    1 min. wandelen
  • Bar Pietro Micca
    1 min. wandelen
  • Bubble Tea Forest
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Queen Apartment in Torino?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Queen Apartment in Torino inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Queen Apartment in Torino uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Queen Apartment in Torino?

Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 5 minuten wandelen van Susa Valley en Museo Egizio. Via Roma en Via Garibaldi liggen op enkele stappen afstand. Station Porta Nuova ligt op 13 minuten wandelen en naar Station Re Umberto is het 15 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Queen Apartment in Torino