Hotel Residence D'Azeglio ligt in Turijn in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Egizio en Fiat Historisch Centrum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Lingotto Fiere en Oval Lingotto. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Olimpico Grande Torino of Allianz Stadium. Bekijk onze reisgids voor Turijn
Via Menabrea, 20, Turin, TO, 10126
In de buurt
Valentinopark
8 min. wandelen - 0.7 km
Automobielmuseum
16 min. wandelen - 1.4 km
Valentinokasteel
5 min. rijden - 1.8 km
Ospedale Molinette
2 min. wandelen - 0.2 km
Fiat Historisch Centrum
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Torino Lingotto - 5 min. rijden
Station Carducci - 6 min. wandelen
Turin International Airport (TRN) - 45 min. rijden
Restaurants
Bar Versailles
7 min. wandelen
La Stadera
7 min. wandelen
Pasticceria Caffè Beatrice
5 min. wandelen
Tiziano
6 min. wandelen
Silvano Gelateria Bar
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Residence D'Azeglio
Hotel vlak bij Stadio Olimpico Grande Torino
Hotel Residence D'Azeglio ligt in de buurt van Museo Egizio en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een vergaderruimte en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Residence D'Azeglio hebben voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Babybed (toeslag)
Kitchenette in de kamer
Koelkast op de kamer
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Meer
1 gebouw
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Residence D'Azeglio Torino
Hotel Residence D'Azeglio Turin
Residence D'Azeglio Turin
Residence D'Azeglio
Residence D'azeglio Turin
Hotel Residence D'Azeglio Hotel
Hotel Residence D'Azeglio Turin
Hotel Residence D'Azeglio Hotel Turin
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Residence D'Azeglio?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel Residence D'Azeglio zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Residence D'Azeglio inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Residence D'Azeglio uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Residence D'Azeglio?
Dit hotel ligt in San Salvario, op 10 minuten wandelen van Ospedale Molinette en Fiat Historisch Centrum. Ook Valentinopark en Torino Esposizioni liggen op een kwartiertje wandelen. Station Carducci ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Dante is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Residence D'Azeglio
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,8
Netheid
6,2
Locatie
7,4
Personeel en service
6,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 32 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 32 beoordelingen
8 - Goed
9
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 32 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 32 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 32 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Nicoletta
11 dec 2022
Positief: Personeel en service
Nicoletta
1 nacht verbleven in december 2022
6/10 – Redelijk
Mauro
Reisde met een groep
26 apr 2022
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Appena sufficiente
Hotel appena sufficiente per brevi soggiorni, si potrebbe investire un minimo in più per evitare una decadenza nel corso degli anni.
Mauro
2 nachten verbleven in april 2022
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
9 feb 2022
Negatief: Comfort kamer
Camera 4° piano n.405 collocata in ambiente rumoroso (forse un generatore) che ha fatto rumore tutta la notte, impossibile riposare. Materasso del letto alla francese inadatto.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2022
10/10 – Uitstekend
Stefano
Reisde met een groep
11 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stefano
1 nacht verbleven in oktober 2021
8/10 – Goed
lucia
29 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
lucia
1 nacht verbleven in september 2020
4/10 – Matig
Robert
Zakenreiziger
16 jan 2020
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pulizia camera appena sufficiente, frigo bar 2 bottiglie d'acqua, per accendere alla stanza bisogna fare il check-in in un altra via presso un altro hotel..
Robert
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Ciaudio
4 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ciaudio
3 nachten verbleven in november 2019
8/10 – Goed
Nelson
2 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nelson
1 nacht verbleven in november 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
2 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Stanze calde. Pulizia adeguata. Arredamento poco moderno e funzionale. Bagni ok
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Christine
5 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Christine
1 nacht verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
22 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Non ristrutturato, pulito. Letto matrimoniale formato da due materassi singolo
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
17 mei 2019
Positief: Personeel en service
Vicinissima all’Ospedale Molinette.
Interni essenziali, bagno pulito, letto comodo. Pulizia così così
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
26 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto sommato per una notte è più che sufficiente ...
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
4/10 – Matig
Michele
7 apr 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel che vale 1 o al massimo 2 stelle
Il check-in bisognava farlo in un altro hotel e non siamo stati avvisati. La camera puzzava di fumo ed era datata. Per accendere la tv, nonostante le indicazioni scritte, non è stato semplice e ci sono voluti 15 minuti di tanta pazienza. La porta della camera non si riusciva a chiudere a chiave e non era per nulla insonorizzata. Per essere un 3 stelle mi sarei aspettato molto ma molto di più.
Michele
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Francesco
29 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Albergo in posizione comoda e confortevole
Ho utilizzato una camera tripla con i miei figli per andare a vederr una partita, molto facile da raggiungere venendo da fuori Torino, si trova sempre posto auto nella zona, camera confortevole calda e pulita. Piccolo neo la reception si trova presso l'altro albergo del gruppo situato a 2 isolati di distanza
Francesco
1 nacht verbleven in november 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2018
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
24 sep 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Utile perché comodo alla metropolitana
Utile perché comodo alla metropolitana. Sporco nella doccia e luce non funzionante in entrata.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
4 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2018
2/10 – Ontzettend slecht
Marie, london
16 apr 2018
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Buildingnear the river/transport links,not a hotel
Not good, one night there was a dog barking in the stairs for a long time at 2 am. People making a lot of noise in the stairs like strangers using the stairs. This was an unsupervised building which is not like a hotel. I didn’t feel safe with my children.
Marie
2 nachten verbleven in april 2018
8/10 – Goed
ROBERTA
9 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pasqua a Torino
Ho soggiornato dal 31-03 al 03-04. L'albergo è abbastanza confortevole, unica pecca: stanza troppo calda!!!
ROBERTA
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 feb 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Molto pulito e gradevole.
Ottimo per chi cerca relax
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2018
4/10 – Matig
Francesco, san giovanni rotondo
24 nov 2017
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Check in in ritardo.
Hanno negato il check in alle 12.
Loro fanno il check in dopo le 14. Anche se sul sito Expedia il check in è a partire dalle 12. Non mi hanno nemmeno chiesto scusa. Anzi.
Se ne fregano.
Francesco
1 nacht verbleven in november 2017
4/10 – Matig
c2c, varese
5 nov 2017
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Odore di chiuso, vecchio e umido
Camera impregnata di odore molto sgradevole come di chiuso, umido e vecchio che ha reso la permanenza abbastanza difficile..per fortuna era una sola notte!
c2c
1 nacht verbleven in november 2017
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
24 okt 2017
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stanza singola nei pressi della zona ospedaliera
Stanza molto piccola, lenzuola malconcie, bagno abbastanza pulito ma in genere il tutto sembra trasandato anche se i prezzi sono relativamente bassi, ma ho soggiornato con standard superiori con la stessa cifra in altri hotel nei paraggi! inoltre non capisco come mai, pur sapendo il motivo della mia presenza, non mi hanno esonerato dal pagamento della tassa di soggiorno visto che dovevo effettuare un pre-ricovero e bastava informare la clinica. Non credo possano intascarsi tale cifra ma la cosa non è chiara.