Hotel Astoria bevindt zich in Historisch centrum, een wijk in Turijn, en ligt vlak bij een metrostation. Bezoek Museo Regionale di Scienze Naturali en Lingotto Fiere, plaatselijke attracties, of ga naar Via Roma en Rinascente als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Olimpico Grande Torino of Allianz Stadium. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Turijn
Via XX Settembre 4, Turin, TO, 10121
In de buurt
Via Roma
1 min. wandelen - 0.1 km
Piazza San Carlo
6 min. wandelen - 0.6 km
Museo Egizio
10 min. wandelen - 0.9 km
Piazza Castello
13 min. wandelen - 1.1 km
Koninklijk paleis van Turijn
14 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Turijn Porta Nuova - 2 min. wandelen
Station Porta Nuova - 2 min. wandelen
Turin International Airport (TRN) - 26 min. rijden
Restaurants
Roma già Talmone
2 min. wandelen
Caffè Lagrange
4 min. wandelen
Old Wild West
3 min. wandelen
Pizzium
2 min. wandelen
Poormanger Paleocapa
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Astoria
Hotel vlak bij Via Roma
Niet ver van Piazza San Carlo en Museo Egizio ligt Hotel Astoria, waar je geniet van een tuin, een bar en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), meertalig personeel en een 24-uurs receptie
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en conciërgeservice
Een lift
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 57 kamers zorgen voor volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 10 per persoon
Een bar/lounge
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
5 etages
Beaux-arts-architectuur
Gebouwd in 1850
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 22 inch met satellietzenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT001272A1GB9DL4DE, 001272-ALB-00174
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Astoria?
Ja, bij Hotel Astoria zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Astoria?
Vandaag, 1 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Astoria van één nacht voor twee volwassenen op 30 jul. 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Astoria inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Astoria uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Astoria?
Dit hotel ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Via Roma en Piazza San Carlo. Ook Santa Cristina en Rinascente liggen op 10 minuten wandelen. Station Porta Nuova en Station Re Umberto liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Astoria
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,6
Locatie
8,6
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 178 van 595 beoordelingen
10 - Uitstekend
178
Gastenscore: 8 - Goed. 272 van 595 beoordelingen
8 - Goed
272
Gastenscore: 6 - Redelijk. 99 van 595 beoordelingen
6 - Redelijk
99
Gastenscore: 4 - Matig. 25 van 595 beoordelingen
4 - Matig
25
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 21 van 595 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
21
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ludo
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Prima hotel en betaalbaar, kleine kamer
Ludo
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ann
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Uitgebreid ontbijt, rustige kamer aan de achterkant
Ann
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
21 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely wonderful stay here, smooth and simple check in, friendly and helpful staff, clean, tidy and spacious room with all you could need
James
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brendan
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good breakfast buffet.
Brendan
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pamela
28 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My room was clean, a great budget friendly room close to everything. The staff were very, happy, helpful, and friendly. The breakfast was very good. The park close by was a great place to sit in the evening.
Pamela
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
antonio
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Ottima posizione personale cortese
antonio
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
AKIKO
9 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location (1 minute to train station, metro, high street shopping), classic elevator.
Good air conditioning.
Michael
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stéphane
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parfait et proche de tout
Stéphane
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
federica
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel in posizione fantastica. Comodo alla stazione, alla metro e in centro.
Camera pulita, ma picvola e con servizi ridotti al minimo. Però letti comodi e abbastanza silenzio. Buona colazione, ricca anche nella parte continentale e disponibili opzioni senza glutine. Da tener presente per il prossimo viaggio
federica
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sylvie
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien situé et personnel au top
Bon petit déjeuner
Sylvie
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joseph
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our maid Maria was the best part of the stay. Friendly and efficient and just wonderful We already miss her.
Joseph
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lello
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
posizione vicinissima alla stazione, camera pulita e accogliente, unica pecca il bagno di ridotte dimensioni
Lello
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elmar
3 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stuff, location and breakfast.
Elmar
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Giorgio
23 mei 2026
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Sapevamo dalle recensioni che le stanze sono piccole, come pure i bagni, senza bidet, in effetti non ci sarebbe stato lo spazio per questo. Le cose positive: hotel comodo al centro e alla stazione, ottima la colazione, molto gentili le addette, non così quelli della reception…l’hotel avrebbe bisogno di un restyling
Giorgio
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jari
22 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Siistit huoneet, hyvä sijainti ja ystävällinen henkilökunta
Jari
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Wing Wah Paul
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and helpful staff
Wing Wah Paul
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
marie-pierre
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel style Art déco très bien placé dans le centre de Turin à proximités des gares . Personnel très discret et disponible . Buffet déjeuner au top . Tranquillité et confort
marie-pierre
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
ROBERTO
19 mei 2026
Positief: Netheid
Camera pulita anche se si sentiva troppo l’odore di chiuso e umido.
Bagno piccolo, senza bidet, ma funzionale.
Prima di arrivare abbiamo prenotato una notte in piu’ alle due iniziali e se non fossi stato io a chiedere l’upgrade la signorina alla reception del giorno dell’arrivo ci avrebbe fatto cambiare stanza per la terza notte , senza proporci l’alternativa poi chiesta e pagata da me!
Colazione buona , posizione ottima.
ROBERTO
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Paul
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ancient hotel - the elevator should in a museum - but quite charming. Basic but clean. Breakfast quite good value @ €10. Good location for shopping and Porto Nuevo Station.
Paul
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
KOTARO
5 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
駅が近く便利です。
KOTARO
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anna
15 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotelli sijaitsee erinomaisella paikalla. Huone oli siisti. Aamiainen oli erittäin hyvä. Henkilökunta oli ystävällistä.
Anna
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roberto
31 dec 2025
Ótimo quarto. Ótima limpeza e atendimento
Roberto
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Welma F
17 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Otimo
Welma F
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
sebastien
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten