Double Accommodation on the Waterfront in La Marsa ligt in Sidi Dhrif, een wijk in La Marsa. Bezoek culturele hoogtepunten Musée Dar el-Annabi en St. Louis-kathedraal. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Sidi Bou Said Marina en Gammarth Marina. Centre Culturel de Gammarth Village en Musée océanographique de Salammbô zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor La Marsa
Amerikaanse Begraafplaats en Monument van Noord-Afrika
4 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
Station La Marsa Plage - 5 min. wandelen
Station Carthage Dermech - 7 min. rijden
Tunis (TUN-Internationale luchthaven Tunis-Carthage) - 23 min. rijden
Restaurants
Safsaf
4 min. wandelen
Jimmy's
3 min. wandelen
Petit Salem
3 min. wandelen
Cafe Fairouz
6 min. wandelen
O Moules
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Double Accommodation on the Waterfront in La Marsa
Vakantiehuis in Sidi Dhrif
Double Accommodation on the Waterfront in La Marsa heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met speciale incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 27.03 per huisdier, per verblijf
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.30 per accommodatie, per verblijf.
Toeristenbelasting: EUR 1.18 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 27.03 per huisdier, per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Double Accommodation on the Waterfront in La Marsa?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 27.03 per huisdier, per verblijf.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Double Accommodation on the Waterfront in La Marsa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Double Accommodation on the Waterfront in La Marsa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Double Accommodation on the Waterfront in La Marsa?
Dit vakantiehuis ligt in Sidi Dhrif, op 5 minuten wandelen van La Marsa Beach en Marsa Corniche. Ook Vuurtoren van Sidi Bou Said en Musée Dar el-Annabi liggen op 3 km afstand. Station La Marsa Plage ligt op 5 minuten wandelen en naar Station La Corniche is het 15 minuten wandelen.