Le Tolde del Corallone Tropea smaakvol ingericht appartement bestaande uit slaapkamer met tweepersoonsbed met balkon, keuken met balkon met uitzicht op de zee. Badkamer met douche en raam. Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping van een 19e-eeuws gebouw, bereikbaar via een trap (sommige treden hebben verschillende afmetingen). Het balkon met uitzicht op de zee biedt de mogelijkheid om buiten te ontbijten, lunchen en dineren met een adembenemend uitzicht.
Dagelijkse schoonmaak op aanvraag met schoonmaak en verandering van handdoeken. Verander het beddengoed om de 3 dagen.
Lamezia Terme (SUF-Lamezia Terme Intl.) - 69 min. rijden
Restaurants
Villa Adua
2 min. wandelen
Diamante Rosso
2 min. wandelen
That's Amore
3 min. wandelen
Dal Conte
2 min. wandelen
Al Papero d'Oro
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Pinta overlooking the sea?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij La Pinta overlooking the sea?
Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij La Pinta overlooking the sea van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 137, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij La Pinta overlooking the sea inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 09.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Pinta overlooking the sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 16.00 uur uit te checken.
Waar staat La Pinta overlooking the sea?
Dit appartement in Tropea ligt op 5 minuten wandelen van Cannone Square en Tropea Beach. Ook Klooster van Santa Maria dell'Isola en Spiaggia del Convento liggen op 5 minuten wandelen. Station Tropea ligt op 11 minuten wandelen.