Default HTG hotel image

B&B in Trampot

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Onze beste keuzes voor bed & breakfasts in Trampot

1. Bienvenue au Pays de Jeanne

Bienvenue au Pays de Jeanne
Soulosse-sous-Saint-Élophe
9.6 van 10, Uitzonderlijk, (142 beoordelingen)
'Onpersoonlijk personeel'
België
Rene
De prijs is € 41
inclusief belastingen en toeslagen
17 okt - 18 okt
Bienvenue au Pays de Jeanne

2. La Bulle Des Anges

La Bulle Des Anges
Illoud
De prijs is € 227
inclusief belastingen en toeslagen
29 okt - 30 okt
La Bulle Des Anges
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Trampot

Ontdek meer over Trampot

Informatie over B&B in Trampot

Aantal beoordelingen
142
Accommodatie
114
Laagste prijs
€ 41
Hoogste prijs
€ 227

Veelgestelde vragen

Op zoek naar B&B's in Trampot?
Als je in bent voor iets anders dan een doorsnee hotel, dan is een bed and breakfast misschien wel de perfecte keuze voor jouw reis.
Overweeg je om een B&B te boeken in plaats van een hotel?
Elke B&B heeft wel iets unieks. Of het nu een schilderachtige tuin is of een fraaie kamer waar je kunt ontbijten, het zijn de kleine dingen die een verblijf in een bed & breakfast zo memorabel maken.
Wat zijn de beste bed and breakfasts in Trampot?
Hieronder staan enkele van de B&B's in de nabije omgeving: Bienvenue au Pays de Jeanne - 3 kamers. Gelegen op 23,1 km van het centrum van Trampot. Geniet van voorzieningen als een gratis uitgebreid ontbijt en een unieke inrichting. La Bulle Des Anges - 2 kamers. Op 19,1 km van de binnenstad. Geniet van voorzieningen als bubbelbaden en een stoombad. Guesthouse with 4 charming rooms near Joan of Arc: Gelegen op 28,9 km van het centrum van Trampot.
Wat is de beste tijd van het jaar voor een verblijf in een B&B in Trampot?
Bij een uitstapje naar Trampot, kun je beter rekening houden met de temperaturen doorheen het jaar. De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 18 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 4 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Trampot is 1041 mm.
Hoe kom ik in Trampot en hoe reis ik daar rond?
Je kunt je uitstapjes in en rond Trampot vooraf plannen met met deze vervoersopties. Vlieg naar Epinal (EPL-Mirecourt), gelegen op 46,5 km van het centrum. Als je graag de omgeving wilt verkennen, overweeg dan om een auto te huren om meer bezienswaardigheden te bezoeken.

Ontdek de wereld met Expedia