Kominka Guesthouse Sudomari Tonami ligt aan het wandelpad langs de rivier in Tonami. Bezoek Zuizenji-tempel en Angoji-tempel, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Water-monumentenpark van Shogawa en Ranjyo-bos. Tulpenpark van Tonami en Johana Servicegebied zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tonami
Kominka Guesthouse Sudomari Tonami biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Gemeenschappelijke badkamers met gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Hulp met excursies en tickets
Buiten
Aan een rivier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gemeenschappelijke badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Eten en drinken
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Verwarmingskosten (afhankelijk van seizoen): JPY 500 per persoon per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Zijn huisdieren welkom bij Kominka Guesthouse Sudomari Tonami?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Kominka Guesthouse Sudomari Tonami inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Kominka Guesthouse Sudomari Tonami uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Kominka Guesthouse Sudomari Tonami?
Dit pension ligt aan het wandelpad langs de rivier, op 15 minuten wandelen van Water-monumentenpark van Shogawa en Watermuseum Nanairo. Ook Zuizenji-tempel en Takase-schrijn liggen op 5 km afstand.