Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hôtel Le Rempart





Hôtel Le Rempart biedt onder andere een bar en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Suite laden

Suite
Hoogtepunten
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Een gratis babybed
Aparte slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Een kluis
Woonkamer
Alle foto's voor Premium kamer laden

Premium kamer
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Een gratis babybed
Aparte slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Een kluis
Een bureau
Kleerkast
Alle foto's voor Comfort kamer laden

Comfort kamer
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Een gratis babybed
Aparte slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Een kluis
Een bureau
Kleerkast
Dagelijkse huishoudservice
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Hôtel Le Rempart ligt vlak bij het vlonderpad in Tournus. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Plas van Montalibord en The Caves of Azé. Daarnaast kun je ook Hotel-Dieu en Musée de Chintreuil bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Parc des Expositions de Chalon sur Saône of Le Colisée. In deze regio komen natuurliefhebbers gegarandeerd aan hun trekken. Je kunt hier wandel- en fietsroutes afleggen, parachutespringen en een ecotour volgen of een fiets huren.

2-4 Avenue Gambetta, Tournus, Saône-et-Loire, 71700
In de buurt
- Abdij van St. Philibert - 1 min. wandelen - 0.2 km
- Hotel-Dieu - 4 min. wandelen - 0.4 km
- Abbaye de la Ferté - 15 min. rijden - 23.6 km
- Kasteel van Brancion - 16 min. rijden - 13.7 km
- Abdij van Cluny - 36 min. rijden - 43.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- McDonald's - 19 min. wandelen
- Tesla Supercharger Tournus - 4 min. rijden
- Restaurant le Cloître - 1 min. wandelen
- Total Access - 14 min. wandelen
- Restaurant aux Terrasses - 10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
- Toeslag voor huisdieren: EUR 9 per huisdier, per dag
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hôtel Le Rempart Hotel
Hôtel Le Rempart Tournus
Hôtel Le Rempart Hotel Tournus
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Hôtel Le Rempart
Er is helaas een interne fout opgetreden
Probeer opnieuw te zoeken