Garden & City Toulon bevindt zich in Le Mourillon, een wijk in in Toulon, en ligt in de buitenwijken en vlak bij het strand. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Fort Saint Louis en Pont Levant. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Musée National de la Marine en Centre d'Art Villa Tamaris een bezoekje brengen. Aqualand Saint Maxime en Kiddy Parc zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Toulon
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een wasserij en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk aparthotel heeft gratis wifi. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een flatscreentelevisie, een kluis en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Garden & City Toulon heeft 10 kamers met een kluis. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit aparthotel in Toulon is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toeslag: EUR 10 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Receptie met beperkte tijden
Uitgelichte locatiekenmerken
In de buitenwijken
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
10 units
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 15.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 7.20 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Garden City Toulon
Garden & City Toulon Toulon
Garden & City Toulon Aparthotel
Garden & City Toulon Aparthotel Toulon
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Garden & City Toulon?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Garden & City Toulon inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Garden & City Toulon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Garden & City Toulon?
Dit aparthotel ligt in Le Mourillon, op 2 km afstand van Eglise Notre Dame de la Seds en Haven van Toulon. Ook Cours Lafayette en Stade Mayol liggen op 2 km afstand. Station Toulon ligt op 26 minuten wandelen en naar Toulon (XZV-Station Toulon SNCF) is het 26 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Garden & City Toulon
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,4
Netheid
8,0
Locatie
8,0
Personeel en service
5,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 28 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 28 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 28 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 28 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 28 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
FRANCK
29 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
FRANCK
9 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
16 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Richard
11 aug 2025
Richard
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Dominique
9 aug 2025
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Déçu par l'arrivée
Importante erreur de réservation, on m'avait placé dans une chambre en attente de rénovation, sans électricité, sale, non équipée !
J'ai attendu 3/4 d'heures pour avoir une nouvelle chambre !
Les chambres sont assez anciennes
Dominique
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
5 aug 2025
Negatief: Netheid
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Karine
Reisde met familie
2 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Karine
1 nacht verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Manon
Reisde met een groep
28 jul 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Idéal pour les petits budgets, et si vous acceptez :
- Un ménage clairement pas fait
- Un sol collant, jonché de cheveux, poils, et gravillon
- Des matelas poussiéreux
- De la literie sentant le renfermé
- Une salle de bain envahie par la moisissure
- Des fourmis sillonnant des chemins à travers tout l'appart
- Un micro-ondes faisant sauter l'électricité dès qu'on veux l'utiliser
- Aucun matériel de nettoyage : produit vaisselle, éponge, poubelle (!), balai...
Manon
3 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
JEAN-PIERRE
Zakenreiziger
24 jul 2025
Positief: Netheid
Prestation médiocre
Impossible de joindre l'établissement 24h avant mon déplacement.Dépot de plusieurs messages sur répondeur téléphonique. Absence du responsable de l'hébergement. Difficultés pour disposer des informations pour mon arrivée. 1er contact par téléphone à 22h30 la veille du départ. Remerciements à la personne qui a fait tout son possible pour me communiquer les info pour entrer dans l'immeuble 30 mn avant mon arrivée à Toulon à 18h45...
Frigidaire trouvé avec une serviette de bain à l'intérieur pour éponger le dégivrage ! Une cartouche de savon de douche vide et une pleine sur l'évier...
Aucune info sur le mot de pass WIFI
Coupure de courant à 8h30 avant le petit déjeuner = plus de micro onde.
JEAN-PIERRE
1 nacht verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Zoe
Reisde met een groep
20 jul 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The dirtiest place I have ever stayed in. There were spots of black mold growing and the walls and floor were grimy.
Zoe
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Khedaoudj
16 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Khedaoudj
7 nachten verbleven in juli 2025
2/10 – Ontzettend slecht
CHRISTOPHE
6 jul 2025
Negatief: Netheid
A éviter
CHRISTOPHE
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
pascale
8 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Ce sont des chambres d etudiants. Le rapport qualite prix est bon. C est pres du centre et on peut tout faire à pieds.
L accueil etait tres sympa.
pascale
1 nacht verbleven in mei 2025
4/10 – Matig
Christophe
5 jun 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Christophe
3 nachten verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
Agnès
3 jun 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Agnès
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Prisca
18 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Prisca
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Dalila
29 okt 2023
Dalila
6/10 – Redelijk
PAQUITA
19 aug 2022
Negatief: Netheid
Pas assez de drap 2 petits lits juste 3 draps alors 1 lit avec 1 seule drap j ai réclamer un drap le lendemain mais il manquait de drap j ai du en prendre cher mes enfants. Odeur dans la chambre couettes et doubles rideau sale pas de tapis de salle de bain 1 rouleaux de papier toilette pour 10 jours pas de ménage. Mais le ménage n'est pas bien fait à notre arrivée. Il faudrait changer de femme de ménage où lui apprend la propreté
.. par contre l accueil très bien elle a fait laver les couettes et ma donner une lampe pour l entrée qui ne marchait pas à notre arrivée.
PAQUITA
10 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
31 aug 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
SEJOUR CONVENABLE
Lieu calme et tranquille après un retour par ferries de la corse
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
22 aug 2021
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid
Établissement très simple, certains transports et supermarchés sont à proximité mais en dehors de ça il n’y a rien à faire autour.
L’appartement n’était pas très bien nettoyé et une odeur horrible venant des toilettes est apparue tout le long séjour…
La dame de l’accueil est très gentille et toujours disponible si besoin.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Alicia
Reisde met een groep
2 aug 2021
Negatief: Netheid
Alicia
8 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
anne marie
Reisde met familie
29 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Vive garden & city
Agreable sejour je reviendrai
anne marie
10 nachten verbleven in juli 2021
2/10 – Ontzettend slecht
isabelle
Reisde met familie
19 jul 2021
Negatief: Netheid
isabelle
1 nacht verbleven in juli 2021
6/10 – Redelijk
jean Luc
20 jun 2021
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Plus que moyen
Établissement suffisant pour une nuit en dépannage car pas terrible
Vieillot lit gigogne pas très confortable et surtout pas de parking et très difficile de se garer autour de l'établissement. Obligé de laisser la voiture a un endroit en stationnement interdit en espérant ne pas avoir reçu un PV le lendemain... Ou pire
jean Luc
1 nacht verbleven in juni 2021
8/10 – Goed
Françoise
Zakenreiziger
4 jun 2021
Positief: Netheid
Détecteur incendie et divers manques
Nous étions deux dans le studio.
La propreté était correcte. Cependant le double rideau de notre studio aurait mérité d’être lavé et il était décroché d’une attache ou deux.
Nous n’avions pas de savon dans la douche comme prévu car il était vide. Un peu gênant quand on arrive tard et qu’on ne peut pas en acheter avec le temps mis pour trouver une place de parking loin de la résidence et le couvre feu à 21 h
Une cafetière serait utile et également des tasses à café car il n’y avait que deux bols.
L’alarme incendie a sonné plusieurs fois la nuit . Nous devions appuyer dessus
Nous ne pouvions pas la couper et nous avons dû décrocher le boîtier mais vu que c’est un appareil à pile à usage unique sans possibilité d’ôter la pile car tout est scellé, nous avons attendu que l’alarme à intervals réguliers cesse de sonner car impossible de joindre quelqu un pour nous conseiller.Elle s’est arrêtée mais environ 2 h après la première sonnerie pas marrant !