Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Views and Comfort on the Beach
Dit appartement is rookvrij. Geniet er van internet. Dit appartement heeft een kookplaat, een televisie en een haardroger. Je vindt er tevens een douche en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Eten en drinken
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VT-506534-A
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Torrevieja. Bezoek Aquopolis Torrevieja en Go-Karts Orihuela Costa als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa de la Zenia en Centro de Interpretación Parque Natural la Mata Torrevieja. Parque Jardín de las Naciones en Minigolf Las Salinas zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Torrevieja
Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 45 min. rijden
Restaurants
Boracay
4 min. wandelen
Vela Beach
9 min. wandelen
Asia House
8 min. wandelen
porto giglio restaurant
5 min. wandelen
Jf
16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Views and Comfort on the Beach?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Views and Comfort on the Beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Views and Comfort on the Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Views and Comfort on the Beach?
Dit appartement in Torrevieja ligt op 15 minuten wandelen van Strand van La Mata, Playa de Cabo Cervera en Torre del Moro. Ook Molino del Agua Park Gemeentelijk Natuurpark en Cala del Moro liggen op 2 km afstand.