In Torrevieja aan de prachtige kust van de Costa Blanca, biedt deze vakantiewoning met een prachtig balkon een uitstekende locatie nabij het strand en is daarom ideaal voor strandgangers. In de lichte comfortabele kamers met moderne inrichting voelt u zich meteen thuis en wacht u hier een onvergetelijke vakantie. Op het balkon kunt u de vroege ochtenden, late middagen en avonden doorbrengen met heerlijk eten en wijn of cocktails. Wat is er lekkerder dan een uitgebreid ontbijt op het balkon met de zon achter u? Begin de dag op uw prachtige balkon en plan uw activiteiten voor de dag. Ontspan in de gouden schemering op het balkon met een koud drankje terwijl de heerlijke geur van sudderend eten door de flat zweeft. Sluit een heerlijke dag af met een heerlijke zelfgekookte maaltijd en een lekkere lokale wijn.
De zonnige stad Torrevieja aan de prachtige Costa Blanca heeft veel te bieden. Geniet van de rustgevende zon op het zandstrand op slechts een paar honderd meter afstand, dompel u onder in lezen op de ligstoel en koel af in de verfrissende zee. De beroemde zoutmijnen zijn zeker een bezoek waard, en de strandpromenade met cafés, bars en restaurants verleidt u met gastronomische specialiteiten, heerlijke wijn en geweldige kleurrijke cocktails. Vergeet niet een avondwandeling te maken over de charmante strandpromenade.
Haal uw zonnehoed tevoorschijn en ontspan in het mooie Torrevieja!
- Verbruikskosten exclusief
Optioneel:
- Bedlinnen + handdoek: 10.00 EUR/p.p. per verblijf
dit appartement ligt aan het water in Torrevieja. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Centro comercial Zenia Boulevard. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van La Mata en Playa de la Zenia. Go-Karts Orihuela Costa en Minigolf Las Salinas zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Torrevieja
Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 52 min. rijden
Restaurants
Heladeria Masiá
5 min. wandelen
BLUR - Specialty Coffee
5 min. wandelen
Correcaminos
2 min. wandelen
Restaurante La Estaca
3 min. wandelen
La Ruta Al Sur
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom amazing apartment in Torrevieja?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2 bedroom amazing apartment in Torrevieja inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom amazing apartment in Torrevieja uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 bedroom amazing apartment in Torrevieja?
Dit appartement ligt aan het water, op 10 minuten wandelen van Playa del Cura en Playa de Los Locos. Ook Plaza de Oriente en Al Hombre del Mar liggen op 2 km afstand.