Geheel appartement
Beautiful apartment in Torrevieja
Fotogalerie voor Beautiful apartment in Torrevieja





Beoordelingen
2,0 op 10 –
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 477 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

2 bedroom stunning home in La Zenia
2 bedroom stunning home in La Zenia
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Elektriciteitstoeslag: EUR 5 per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU0000030520008663120000000000000CV-VUT0504610-A1, 4688101YH0048N0045WP
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
EBC077
Over deze buurt

Torrevieja
In de buurt
Strand van La Mata3 min. rijden - 2.8 km
Torre del Moro3 min. rijden - 1.7 km
Natuurpark Las Salinas de La Mata-Torrevieja5 min. rijden - 4.2 km- Aquopolis Torrevieja2 min. rijden - 2.1 km
- Habaneras Centro Comercial2 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
- Callosa de Segura Station - 28 min. rijden
- Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 40 min. rijden
Restaurants
- Boracay4 min. rijden
- Asia House4 min. rijden
- Bar Bonanza8 min. rijden
- Jf14 min. wandelen
- Cafeteria Carlos12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Beautiful apartment in Torrevieja
Beoordelingen
2,0
