Gehele woning

"Villa Ana" Semi-detached House in Playamar-Los Alamos Torremolinos with private Pool

Fotogalerie voor "Villa Ana" Semi-detached House in Playamar-Los Alamos Torremolinos with private Pool

Zwembad
Smart-tv en een tafeltennistafel
Buiten dineren
Interieur
4 slaapkamers, een kluis op de kamer, een strijkplank/strijkijzer

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Gehele woning

4 slaapkamers3 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

"Villa Ana" Semi-detached House in Playamar-Los Alamos Torremolinos with private Pool

Dit rookvrije vakantiehuis heeft niet alleen een wasserij, maar ook een spelletjesruimte en een tuin. Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en biedt gratis wifi en een terras. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een privézwembad en een kluis. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)). Elke kamer is voorzien van smart-tv. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Patio
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 8 treden naar de ingang
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Helling bij de hoofdingang
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Trapleuningen
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij de oceaan
  • Dicht bij een outletcentrum
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis

Dingen om te doen

  • Biljart/pooltafel
  • Spelletjesruimte
  • Tafeltennis
  • Casino in de buurt
  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Ramen met dubbelglas
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 28

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten) met max. 8 zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT/MA/12978, ESFCTU0000290450006651680000000000000000VUT/MA/129780
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt vlak bij een waterpark en aan het strand in Torremolinos. Catedral de Málaga en Alcazaba zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Jachthaven van Benalmádena en Haven. Reis je met kinderen? Overweeg dan Aqualand Torremolinos of ga naar Palacio de Deportes José Maria Martín Carpena om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals windsurfen, motorbootvaren en surfen/bodyboarden. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen fietsen. Bekijk onze reisgids voor Torremolinos
Meer vakantiehuizen in Torremolinos
Kaart
Torremolinos, Málaga

In de buurt

  • Playa Los Alamos
    Playa Los Alamos
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Los Alamos
    Los Alamos
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Playamar
    Playamar
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Bajondillo
    Bajondillo
    4 min. rijden - 2.6 km
  • Parador Malaga Golfclub
    4 min. rijden - 2.9 km

Lokaal vervoer

  • Estación de Torremolinos - 7 min. rijden
  • Metrostation Palacio de los Deportes - 8 min. rijden
  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 18 min. rijden

Restaurants

  • Munch
    10 min. wandelen
  • Restaurante Frutos
    12 min. wandelen
  • Silencio Beach
    12 min. wandelen
  • Restaurante Angus Playamar
    11 min. wandelen
  • Salitre Casa De Mar | Chiringuito Los Álamos
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt "Villa Ana" Semi-detached House in Playamar-Los Alamos Torremolinos with private Pool over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij "Villa Ana" Semi-detached House in Playamar-Los Alamos Torremolinos with private Pool?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij "Villa Ana" Semi-detached House in Playamar-Los Alamos Torremolinos with private Pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij "Villa Ana" Semi-detached House in Playamar-Los Alamos Torremolinos with private Pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat "Villa Ana" Semi-detached House in Playamar-Los Alamos Torremolinos with private Pool?

Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis in Torremolinos ligt aan het strand, op 5 minuten wandelen van Los Alamos en Playa Los Alamos. La Carihuela ligt op 3,5 km.

Beoordelingen over "Villa Ana" Semi-detached House in Playamar-Los Alamos Torremolinos with private Pool

Beoordelingen

Fantastisch

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 18 van 28 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 28 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 28 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 28 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 28 beoordelingen

9,4

Netheid

9,2

Locatie

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Menno V.

Positief: Netheid

Great house

Enough space for groups till 10 people. Facilities were very good.
5 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

Ria M.

Positief: Netheid

Great villa

Nice villa, very clean and spacious. Good beds. Pool water not warmed. We have been there end of April, weather sometimes rain and a bit windy. But overall a very pleasant stay. Thank you Gary!
7 nachten verbleven in april 2024

8/10 – Goed

Lammert Jan v.

Ruime vakantiewoning

We hebben een fijne vakantie gehad en het is een perfect huis voor een grote familie.
7 nachten verbleven in oktober 2023

10/10 – Uitstekend

Roy P.

Positief: Netheid

Fijn en rustig verblijf

De villa was netjes en ruim, we waren hier met 4 volwassenen en 1 kind. Op 1 wc bril na die een beetje los zat en een klein rolluikje dat niet open ging functioneerde alles naar behoren. Na 22.00 uur was de buurt enorm stil en we hebben heerlijk kunnen slapen. In 3 minuten lopen ben je op het strand en 1 straat verder ligt ook een grote speeltuin. Deze villa is een aanrader en als ik nog een keer terug zou gaan met een grotere groep zal ik dit zeker weer boeken.
6 nachten verbleven in oktober 2022

10/10 – Uitstekend

Neal C.

Positief: Netheid
I dont usually do reviews but I feel I need to this time, where will I start, Gary the host was an absolute pleasure to deal with from start to finish, the villa is stunning and well within walking distance to restaurants, shops and pubs, you can also get a taxi down to Benalmadena for around 15 or if you like to walk its about 45mins, I couldnt recommend this place more and the day we left Gary even let us leave our cases in the villa as we had a later flight home, if I could give an extra star for here i would, thanks again Gary.
10 nachten verbleven in oktober 2025

10/10 – Uitstekend

Julie W.

Positief: Netheid
It was a beautiful stay in the house. The beach is 2 min walk and in october it's very quiet. Really nice. Thw only bad point for me is there is no bathroom downstairs.
11 nachten verbleven in oktober 2025

10/10 – Uitstekend

Mary Claire K.

Positief: Netheid
Very spacious, clean and modern property with plenty of room for all the family. Property Manager Gary was very helpful and stayed in contact with you before your stay and met you on arrival and exit. Any issues or problems he was easy to contact not that we had to as everything was excellent. In a lovely quiet area but it is a taxi ride into Torremolinos or a good 30 minute walk. Family had a great time
8 nachten verbleven in augustus 2025

8/10 – Goed

Genevieve o.

Positief: Netheid
Lovely property there was 11 of us in total,two families house was a very good size for a large group. The basement bedroom was ideal for the three teenage boys. Kitchen facilities were good Wi-Fi access worked well it was a walk away from the train station and the train can be gotten to Malaga airport and lots of different stops in Torremolinos. The pool was lovely The space around the edge of the pool was a little restricted but there was a balcony area You could sit on off the house.Also the property is just across the road from the beach.We really enjoyed our stay We had a fantastic holiday. Torremolinos is a great spot very accessible walking,by train and Uber.
7 nachten verbleven in augustus 2025

10/10 – Uitstekend

Anita H.

Positief: Netheid

Surprise 60 birthday family holiday

Villa went beyond our expectations, pool lovely plenty of sun beds. Villa very well equipped, peaceful, close to the beach, 10 min walk to well stocked supermarket. Gary was extremely helpful. 7 adults had a fabulous week
7 nachten verbleven in juni 2025

8/10 – Goed

Claire W.

Positief: Netheid

Family holiday with a baby

Great location with good restaurants and the beach was nearby, unfortunately the pool was too cold for the baby as it’s not heated, a welcome pack would be ideal as we arrived late in the evening with a baby ( milk, bread and butter) we had had to dash out and get this at 9pm at night ( we would have paid for this) not enough Sunbed at the pool, the villa sleeps 11, we had 2 sunbeds at the pool and had to move 2 sunbeds down from the upstairs rooms which were not suitable, all in all, we had a good week
7 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

Peter P.

Positief: Netheid

Beautiful Villa

Beautiful villa in a quiet location. Incredibly good reception and service from the site manager.
7 nachten verbleven in maart 2025

8/10 – Goed

Maite S.

Positief: Netheid

En general todo muy bien

La casa estaba muy bien, pero un poco fría si vas en Febrero. En muy buena situación, al lado de la estación de tren y de la playa. Gary muy atento con nosotros.
5 nachten verbleven in februari 2025

8/10 – Goed

Cindi W.

Positief: Netheid

Family holiday

The villa was a lovely space with lots to entertain very clean and well kept communication with host very good , we had four adult couple so could’ve benefited from another shower and was a little walk away from the strip but the property was lovely Thank you for a great stay
7 nachten verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Matthew W.

Positief: Netheid

Triathlon visit to Torremolinos

Gary was easy to work with and the property had a perfect location. The private pool was a nice addition to our stay. Thanks !
4 nachten verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Becca O.

Positief: Netheid

Wonderful property in a great location

We were very happy with our stay here. The property was spotlessly clean and well maintained. We were tucked away from the main street by the beach so it was nice and quiet and felt very safe. For large groups or families I cannot recommend this property enough, if you have small children there is plenty to keep kids occupied both in the house and within a 5 mins walk at the beach. If you are planning a stay for a group of friends the train station is very close for day trips out and there are plenty of nearby places to go for an evening meal.
6 nachten verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Mark W.

Positief: Netheid

Family Holiday

Great time nice relaxing holiday.Villa suited our needs and would recommend staying here
7 nachten verbleven in juli 2024

10/10 – Uitstekend

Alan W., England

Positief: Netheid

excellent stay

stayed for a week in may, all the family enjoyed it. great place to stay, close to all amenities but quiet at night. host gary was helpful and we would definitely stay here again!
7 nachten verbleven in mei 2024

8/10 – Goed

Patrik B.

Positief: Netheid

Nice house

Very nice house, close to the beach, but a bit far away from Supermercado and Torremolinos centre. The kitchen knives was a disaster, sharpen them or by new ones.
7 nachten verbleven in mei 2024

10/10 – Uitstekend

Guillaume G.

Positief: Netheid

Really great house !

Clean and wonderfull house
7 nachten verbleven in april 2024

10/10 – Uitstekend

Louise A.

Positief: Netheid

Very happy

Great space to enjoy a holiday with a family group - room to be together, great facilities, and great location. Thank you!
7 nachten verbleven in maart 2024

10/10 – Uitstekend

Byron T.

Positief: Netheid

Amazing family holiday in Torremolinos Villa

Property was well situated around 250 metres to the beach, and about the same from a local shop with a good array of foods and drinks, local bars and restaurants lining the beach Gary the property manager was really helpful and pleasant, the villa was well equipped with TV a fully functional kitchen, four bedrooms, the main bedroom had an ensuite and air con the others did not, the lounge also had air conditioning, although when we stayed it was really hot the house itself felt quite cool, the highlight of our stay was the covered terrace and also the optional covered, (it had a retractable cover) terrace above the amazing pool, family had a really nice time here and all agreed they would definitely return
7 nachten verbleven in juli 2023

10/10 – Uitstekend

Sonia P.

Positief: Netheid

La villa pour mes 50 ans

Nous avons passé un séjour exceptionnel dans la villa de Gary, la maison était impeccable, propre, nous avons passé plus de temps sur la terrasse et la piscine pour profiter du soleil. Très bien situé proche de la mer. Proche des marchés. Bien protégé. Les lits confortables. Je recommande fortement cette maison ! Nous avons créé de beaux souvenirs. Merci Gary pour ton accueil chaleureux!!
11 nachten verbleven in mei 2023

10/10 – Uitstekend

Sabrina P.

Positief: Netheid

Perfect location

We booked this property for 5 nights to celebrate a family anniversary. Gary was amazing from the start of the booking process. He answered my many questions and met us at the property on time. The house has anything you need, the kitchen is well equipped and has all of the essentials. The pool was clean and we used it every day. 1 minute walk and you are on the beach!! The sea was so clean and perfect for the kids, miles and miles of sandy beach and lots of restaurants and bars. It is also only an 8 min taxi drive from the airport. Train to Malaga city centre is easy and stress free. I think we will be back as we absolutely loved it. Thank. You again Gary for everything
5 nachten verbleven in april 2023

4/10 – Matig

Antonio A.

Negatief: Netheid

Das haus befindet sich in einem schlecjten zustand. Viele sachen sind kaputt u werden nicht reparier

Leider ist das haus in einem schlechten zustand. Vieles ist kaputt und wird nicht repariert (rolläden können nicht geschlossen werden, toiletten, geschirrspühler, küchenschränke etc) Es war nicht wirklich sauber (küche!! Es waren alte v 2018 abgelaufene sachen im kühlschrank, alles geschirr nicht sauber). Der gestank im oberen bad (abflüsse nicht gereinigt, und im danebenliegenden zimmer schlimm) Das ganze haus ist leider ohne „liebe“ geführt. Das haus ist den bezahlten preis niemals wert.
10 nachten verbleven in september 2022

10/10 – Uitstekend

José Francisco M.

Positief: Netheid

Vacaciones familiares

Hemos pasado unos días geniales. La casa bien localizada y con todo lo necesario para pasar unos días para recordar. El anfitrión, Gary, atentisimo siempre, nos hizo estar como en casa. Sin dudarlo repetiremos. Muy recomendable.
8 nachten verbleven in juli 2022