Kawakin

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 216
21 aug - 22 aug

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 9

Kamer

  • Max. aantal: 11
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kawakin ligt in Tonami. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Zuizenji-tempel en Angoji-tempel. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Tulpenpark van Tonami en Taikoyama-land een bezoekje brengen. Johana Servicegebied en Botanische Tuinen van Toyama zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tonami
Meer pensions in Tonami
Kaart
70 Kaminakano, Tonami-shi, Toyama,, Tonami, Toyama (prefecture), 939-1323

In de buurt

  • Een park met een grote ronde bloemperk vol rode tulpen, omringd door bomen.
    Shogawa Onsen
    3 min. rijden - 1.7 km
  • Een traditioneel Japans kasteel met een stenen muur en weelderig groen.
    Kasteel van Toyama
    44 min. rijden - 36.3 km
  • Een gebouw met gebogen ramen en een trap die leidt naar een deur met het nummer 4.
    Toyama gem. honkbalstadion Alpen-stadion
    57 min. rijden - 43.1 km
  • Water-monumentenpark van Shogawa
    3 min. rijden - 1.7 km
  • Watermuseum Nanairo
    3 min. rijden - 2.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Johana - 24 min. rijden
  • Toyama (TOY) - 46 min. rijden

Restaurants

  • 道の駅 庄川
    2 min. rijden
  • マクドナルド
    6 min. rijden
  • 8番らーめん 砺波店
    6 min. rijden
  • スシロー 砺波店
    6 min. rijden
  • モスバーガー
    7 min. rijden

Over deze accommodatie

Kawakin

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Kawakin biedt onder andere een Japanse tuin.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Kaiseki-maaltijd

Gezinsvriendelijk

  • Woonkamer

Buiten

  • Japanse tuin

Spa

  • Yukata (Japanse zomerkimono)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Kamervoorzieningen

Meer

  • Tatamivloer (geweven matten)
  • Tokonoma (alkoof)
  • Woonkamer

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Kawakin inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij Kawakin?

Vandaag, 17 aug. 2026, kost een verblijf bij Kawakin van één nacht voor twee volwassenen op 21 aug. 2026 min. € 216, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Tot hoe laat kan ik bij Kawakin uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Kawakin?

Dit pension in Tonami ligt op 2 km afstand van Shogawa Onsen en Water-monumentenpark van Shogawa. Ook Watermuseum Nanairo en Zuizenji-tempel liggen op 5 km afstand.