Casa do Trovador ligt in een landelijke omgeving en aan een meer in Tomar. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Sao Joao Baptista en Praça da República. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Lucifersmuseum. Ook Kerk van São Pedro de Tomar en Igreja de Santa Maria dos Olivais zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Tomar
Estrada do Outeiro da Barreira, (Ilha do Lombo), Tomar, 2300-263
In de buurt
Sao Joao Baptista
15 min. rijden - 14.2 km
Praça da República
15 min. rijden - 14.2 km
Synagoge van Tomar
15 min. rijden - 14.2 km
Convento de Cristo
16 min. rijden - 14.9 km
Kasteel van Tomar
16 min. rijden - 14.9 km
Lokaal vervoer
Station Tomar - 20 min. rijden
Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 90 min. rijden
Restaurants
O Sabor da Pedra
14 min. rijden
Burger King
11 min. rijden
Comer Com Amor
13 min. rijden
Restaurante Refugio
13 min. rijden
Sabores da Albufeira
22 min. rijden
Over deze accommodatie
Casa do Trovador
Bed & breakfast vlak bij Kerk van São Pedro de Tomar
Casa do Trovador bevindt zich dicht bij Igreja de Santa Maria dos Olivais en biedt een terras, een tuin en een wasserij. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een kluis bij de receptie, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Vergaderruimtes, een bagageopslagruimte en barbecues
Beveiligde fietsenstalling
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa do Trovador bieden voordelen zoals privézwembaden en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en minibars.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Aparte badkuipen en douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Fietsenopslag
Kinderzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Keuken in de kamer
Kinderzwembad
Privézwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een meer
Barbecue
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Spa
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
2 etages
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Privézwembad
Tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Keuken
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 100
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 3 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 100 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Langdurige huurders welkom.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa do Trovador over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Casa do Trovador?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa do Trovador inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 50 kun je bij deze accommodatie tussen 22.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa do Trovador uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 100 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Casa do Trovador?
Deze bed & breakfast ligt aan een meer, op 15 km afstand van Kerk van São Pedro de Tomar, Igreja de Santa Maria dos Olivais en Lucifersmuseum. Ook Sao Joao Baptista en Praça da República liggen op 15 km afstand.