Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
2 bedroom house in toledo
This is just a temporary text that has been written here in order for us to move on in the registartion process so that the account can go live and be published. Once it is published then go back and add your property description the way you want the traveler to know what to expect when staying at your home. This is just a temporary text that has been written here in order for us to move on in the registartion process so that the account can go live and be published. Once it is published then go back and add your property description the way you want the traveler to know what to expect when staying at your home.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
3 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
3 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (10%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw. Inwoners van Uruguay dienen alleen btw te betalen voor verblijven tussen 15 november en de dag na Pasen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 16 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
2 Bedroom House in Toledo Toledo
2 Bedroom House in Toledo Private vacation home
2 Bedroom House in Toledo Private vacation home Toledo
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Toledo. Bezoek culturele hoogtepunten Antel Arena en Museo de Bellas Artes Juan Manuel Blanes. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Jardín Japonés de Montevideo en Crypte van de Heer van Geduld. Paseo del Hotel - Multiespacio Cultural en Museo del Fútbol zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Toledo
Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom house in toledo?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 3 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoe laat kan ik bij 2 bedroom house in toledo inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom house in toledo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 bedroom house in toledo?
Dit vakantiehuis in Toledo ligt op 15 km afstand van Viña Varela Zarranz, Hipodromo Nacional de Maroñas en Maronas Entertainment. Ook Wijnmakerij Pizzorno en Antel Arena liggen op 20 km afstand. Station Toledo ligt op 16 minuten wandelen.