Holiday Apartment Utholm ligt in Tönning. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Schloßgarten. Daarnaast kun je ook Museum Alte Münze en Museum Landschaft Eiderstedt bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Multimar Wattforum en Land & Leute Erlebnishof zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tönning
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Holiday Utholm Toenning
Holiday Apartment Utholm Toenning
Holiday Apartment Utholm Apartment
Holiday Apartment Utholm Apartment Toenning
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment Utholm?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment Utholm inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment Utholm uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartment Utholm?
Dit appartement in Tönning ligt op 2 km afstand van Schloßgarten, Tönning Hafen en Kerk van St. Laurens. Ook Multimar Wattforum informatiecentrum en Multimar Wattforum liggen op 3 km afstand. Station Tönning ligt op 15 minuten wandelen.