Geheel appartement

Ferienwohnungen, Tönning

Fotogalerie voor Ferienwohnungen, Tönning

Een landelijke woning met een groot, bakstenen huis, een witte hek en omliggend groen.
Een keuken met witte kastjes, een koffiezetapparaat, een magnetron en een vaatwasser.
Luchtbeeld van een landgoed met meerdere gebouwen, een groot open veld en een weg.
Een rivier met bootjes, een brug en een kerk op de achtergrond.
Een woonkamer met een zwarte leren bank, een houten salontafel en een raam met gordijnen.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ferienwohnungen, Tönning

  • Paardenliefhebbers opgelet: Twee liefdevol ingerichte vakantiewoningen in een eengezinswoning op een boerderij waar paarden worden gefokt.

    Details: Op verbruik gebaseerde energiekosten, beddengoed, handdoeken, eindschoonmaak, WiFi

    Activiteiten in de buurt: Tönning, de stad met maritieme flair direct aan de monding van de Eider, de toegangspoort tot de Noordzee, trekt u aan met zijn felgekleurde boeien op de Tonhof voor de monding van de Eider in onze pittoreske haven. Een bezoek aan het Multimar Wattforum mag in geen geval worden verwaarloosd. Heb je ooit een 18 meter lange potvis in de ogen gekeken? In een zeeaquarium van 250.000 liter kun je regelmatig een duiker de steuren, kathaaien en kabeljauw zien voeren en hem vragen stellen via de microfoon

    Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit
    Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Verhuurder woont op hetzelfde grondstuk. Niet roken accommodatie.
    Indeling: Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, elektrisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven(mini), koelkast), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet)) verwarming(olie), fietsenberging, tuinmeubilair, parking, kinderstoel, babybedje(free), Waspakket inbegrepen

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Elektriciteit; elektriciteit - bij de prijs inbegrepen
    Gas/Olie; Inclusief
    Water; water - bij de prijs inbegrepen
    Toeristenbelasting; € 2/persoon/nacht (Indicatie); € 2/persoon/nacht (Indicatie); € 3/persoon/nacht (Indicatie); € 1/persoon/nacht (Indicatie)
    Beddengoed; beddengoed set - bij de prijs inbegrepen

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Wifi; Gratis
    Kinderbed; gratis (op aanvraag)
    Kinderstoel; gratis (op aanvraag)

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt bij de oceaan in Tönning. Geniet van de prachtige natuur bij Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Schloßgarten. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Multimar Wattforum en Land & Leute Erlebnishof. Westküstenpark & Robbinarium en Phänomania Büsum zijn ook een bezoek waard. Beleef een wateravontuur zoals vissen of een outdooravontuur zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Tönning
Meer appartementen in Tönning
Kaart
Tönning

In de buurt

  • Een nat strand met mensen en een hond.
    Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer
    12 min. rijden - 8.9 km
  • Tönning Hafen
    10 min. rijden - 3.7 km
  • Schloßgarten
    10 min. rijden - 3.7 km
  • Kerk van St. Laurens
    10 min. rijden - 4.0 km
  • Multimar Wattforum
    11 min. rijden - 4.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Tönning - 3 min. rijden

Restaurants

  • Café im Theatrium
    11 min. rijden
  • Koog Café
    11 min. rijden
  • Ulmenklaus
    16 min. rijden
  • Cafe Hafenblick
    5 min. rijden
  • Poseidon
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ferienwohnungen, Tönning?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ferienwohnungen, Tönning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ferienwohnungen, Tönning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ferienwohnungen, Tönning?

Dit appartement ligt bij de zee, op 3 km afstand van Schloßgarten, Tönning Hafen en Kerk van St. Laurens. Ook Multimar Wattforum informatiecentrum en Multimar Wattforum liggen op 5 km afstand.