Geheel appartement

Apartment 'Rathäusle Ii' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'Rathäusle Ii' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi

Een dorp met huizen, een kerk en een heuvel op de achtergrond.
Een keuken met houten kastjes, een magnetron en een eethoek met een houten tafel en stoelen.
Een keuken met houten kasten, een magnetron, een fornuis en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een hotelkamer met een bed, twee nachtkastjes met lampen, een decoratieve plafondlamp en een lijst met een afbeelding aan de muur.
Een terras met rieten stoelen, een tafel en een gestreepte parasol. Op de achtergrond een bakstenen gebouw met een toren en een kerktoren.

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer35 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Rathäusle Ii' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi

  • Appartement "Rathäusle II" met 35 m² voor maximaal 3 personen. 1 slaapkamer, 1 woonkamer met 1 slaapbank, kitchenette en douche/toilet/ haardroger. De eetkeuken is volledig uitgerust met een kitchenette, elektrisch fornuis met oven, koffiezetapparaat, waterkoker, vaatwasser, telefoon en TV. Spelletjes voor kinderen en volwassenen zijn beschikbaar.

    Waldau is een door de staat erkend kuuroord en ligt aan het uiteinde van het Langenordnachtal op een hoogte van 960 m. Als deelgemeente van Titisee-Neustadt heeft ons dorp nu 400 inwoners. Er zijn eersteklas restaurants in het dorp, dus je hoeft niet altijd zelf te koken.



    Het verzorgde huis is centraal maar rustig gelegen, weg van het verkeer, met een eigen parkeerplaats. Er zijn stallingsmogelijkheden voor ski's, fietsen en motoren. De appartementen zijn volledig opnieuw ingericht. De complete wasuitrusting inclusief keukendoeken is bij de prijs inbegrepen. Elektriciteit en water zijn ook inbegrepen. Ons huis heeft een groot terras met een overdekte zithoek en ligweide. Tuinmeubilair, houtskoolgrill en parasols zijn beschikbaar. Skiliften en loipes zijn vanaf het huis zonder auto te bereiken.

    - Huisdieren toegestaan betaling 8,00 € per huisdier per nacht

    - Babybedje betaling 8,00 € per persoon per nacht

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Stereo-installatie
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Houtskoolbarbecue
  • Patio
  • Tuin

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 35 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Titisee-Neustadt. Bezoek culturele hoogtepunten Spielzeugmuseum en Deutsches Uhrenmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Skiresort van Feldberg en Hochfirstschanze. Badeparadies Schwarzwald en Tatzmania Löffingen zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Titisee-Neustadt
Meer appartementen in Titisee-Neustadt
Kaart
Titisee-Neustadt

In de buurt

  • Een met sneeuw bedekte berg met een heldere blauwe lucht.
    Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een bevroren meer met met sneeuw bedekte bomen en een heldere lucht.
    Titisee
    14 min. rijden - 18.0 km
  • Een besneeuwd skigebied met meerdere skiliften, een skipiste en gebouwen op de achtergrond.
    Skiresort van Feldberg
    21 min. rijden - 30.8 km
  • Een grote geodetische koepel, een achtbaan en een gebouw met een rood dak.
    Europa-Park
    56 min. rijden - 77.1 km
  • Badeparadies Schwarzwald
    12 min. rijden - 16.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Neustadt (Schwarzw) - 15 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    12 min. rijden
  • Kaffeeblatt
    10 min. rijden
  • Café Goldene Krone
    10 min. rijden
  • Gasthaus Ahorn
    11 min. rijden
  • Hexenlochmühle
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Rathäusle Ii' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Rathäusle Ii' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Rathäusle Ii' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Rathäusle Ii' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?

Dit appartement in Titisee-Neustadt bevindt zich op enkele stappen van Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark en op 4 km van Westweg. Ook Gäg-Wäg Wandelpad en Hochfirstschanze liggen op 15 km afstand.