Olivia Green Camping ligt vlak bij de luchthaven en aan het strand in Tisno. Onze-Lieve-Vrouwekerk van Carmel en Sint-Jacobskathedraal zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Meer van Vrana en Natuurpark Meer van Vransko. Ook Haven van Murter en Nationaal Park Krka zijn zeker een bezoekje waard.Ga voor waterpret zoals kajakken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en tokkelen. Bekijk onze reisgids voor Tisno
Ontspan bij Olivia Green Camping op het plaatselijke strand, ga snorkelen en geniet in het hotelrestaurant van een lekker diner. De 35 geluiddichte accommodaties beschikken elk over gratis wifi en roomservice. Een gemeubileerd terras, een zitruimte en een regendouche behoren tot de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Olivia Green Camping heeft 35 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een espressoapparaat en gratis flessenwater. Elke kamer heeft een gemeubileerd terras. Deze kamers met een zitruimte zijn individueel gemeubileerd en hebben bureaus. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche, gratis toiletartikelen en een haardroger. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Massages in de kamer en een strijkplank/strijkijzer zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een kinderzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gelijkaardige accommodaties
Aminess Style Camping Avalona Glamping Villas & Holiday Homes
Aminess Style Camping Avalona Glamping Villas & Holiday Homes
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis kinderclub
Kinderzwembad
Speelplaats
Eten en drinken
Espressoapparaat
Keukenpapier
Kookgerei, borden en bestek
Minikoelkast
Eetopties
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Beperkte roomservice
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Een strandbar
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Vliegenramen
Buiten
Aanlegplaats
Gemeubileerd terras
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Voetpad naar het water
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
1 huisdier in totaal
Toeslag: EUR 25 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Kattenbakken
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Dagelijkse huishoudservice
Geldautomaat
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij de zee
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Gratis kinderclub
Kinderzwembad
Rondvaarten
Snorkelen
Strandyoga
Bergbeklimmen in de buurt
Ecotours in de buurt
Kajakken in de buurt
Pretpark in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Snorkelen in de buurt
Tokkelen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
35 units
Geluiddichte muren
Individuele aankleding
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in januari, februari en maart gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Er zijn voer- en drinkbakken en kattenbakken beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.33 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.67 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.99 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Camp Dalmacija
Olivia Green Camping Tisno
Olivia Green Camping Campsite
Olivia Green Camping Campsite Tisno
Veelgestelde vragen
Beschikt Olivia Green Camping over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Olivia Green Camping?
Ja, bij deze camping zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Olivia Green Camping inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Olivia Green Camping uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Olivia Green Camping?
Deze camping in Tisno ligt aan het strand, op 9,8 km van Haven van Murter en op 20 km afstand van Onze-Lieve-Vrouwekerk van Carmel en Meer van Vrana. Ook Sint-Jacobskathedraal en Natuurpark Meer van Vransko liggen op 32 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Olivia Green Camping
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,4
Voorzieningen
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 17 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 17 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 17 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 17 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 17 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Enver
Reisde met familie
21 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The facility and the nature
Enver
4 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Odai
Reisde met partner
8 aug 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Shower is very smelly due to rotten wood.
Wardrobe inside the toilet which is bizarre.
Swimming pool not the cleanest.
Odai
5 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Sophia
Reisde met familie
17 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Fantastisk sted med flot udsigt
Flot sted. Vi boede i mobilehome med havudsigt. Rent. Roligt for det meste af tiden. Børnevenligt. Venligt og hjælpsomt personale.
Sophia
7 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
claus
Reisde met familie
14 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
claus
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Adnan
11 jul 2024
Adnan
3 nachten verbleven in juli 2024
4/10 – Matig
Hannah
Reisde met een groep
9 jul 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Had to clean own room and change own sheets, sewers absolutely stunk around our room 24/7. Staff are rude and not helpful and the food is absolutely awful
Hannah
5 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Clarissa
31 mei 2024
Clarissa
8 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Katharina
25 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Traumhafte Lage, sehr schöne gepflegte Anlage. Gitter vor den Fenstern als Mückenschutz wären toll gewesen. Und es ist schade, dass es keinen kleinen Supermarkt auf der Anlage gibt.
Die Speisenauswahl im Restaurant ist sehr begrenzt.
Katharina
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Jolanta
Reisde met partner
25 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sauberer Campingplatz, toller Strand. Moderne Mobilheime mit herrlichem Meerblick. Leider kein Supermarkt aber Ortschaft gut zu Fuß erreichbar.
Kommen nächstes Jahr wieder.
Jolanta
11 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Laurie
Reisde met partner
9 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons passé un agréable séjour au sein d’un des mobilhome.
Nous pensions qu’il y avait une cuisine dans l’un d’eux mais ce n’était pas le cas, nous l’avons signalé et ils nous ont proposé un autre mobilhome.
Petit bémol quand même, l’équipement de la cuisine qui est assez léger.
Nous avons aussi eu un petit incident électrique qui a été très vite résolu, merci au monsieur avec son gilet « water-polo » vraiment sympathique.
Sinon le personnel est à l’écoute, sympathique et très serviable.
Laurie
4 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Ricardo
Reisde met een groep
15 aug 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great to stay to relax to get away from the big city. Really nice town.
Ricardo
3 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Filipe
Reisde met een groep
12 aug 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Dimension
Simply the best! It was amazing the experience I had! Restaurant staff very attentive and careful!! Reception people were just great!!
Filipe
6 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Jennie
27 jul 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Breath-taking
Your marketing team need to rethink your name. This is not just a camping site your water villas are stunning. We stayed in a beachfront room and it was absolutely breath-taking. We didnt have our own pool we had the sea just 20 foot from our balcony. Just in case this wasnt enough we had use of the shared infinity pool which was fantastic. The restaurant by the jetty is fantastic with lovely fresh fish dishes. Breakfast was beautiful. The rooms are compact but everything you need. A water cooler in your room! Why doesn't every have one of these? Genius! I honestly think you have an amazing place to stay and cant wait to come back.
Jennie
5 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Nava
13 jul 2022
Nava
4 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Monika
Reisde met huisdieren, Reisde met familie
7 okt 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love the location, the little apartment, the view and the private pool, the bar.
Don't like the road as it was pretty dusty and a little more organized parking place would be good.
Monika
2 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Tim
28 sep 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Beautiful campground in an olive tree forest
Beautiful and very sophisticated rooms inside "containers". More comfortable, than many hotels and definately higher class! Beautiful sea view, very close beach, amazing olive tree forest, quiet and friendly. We truly recommend to spend a few days here.
Tim
3 nachten verbleven in september 2021
8/10 – Goed
Anja
Reisde met familie
10 aug 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Very nice place, beautiful villas, amazing beach. Services (restaurant) still have room for improvement.