Appartementencomplex "Milin". 500 m van het centrum van Jezera, 2.4 km van het centrum van Tisno, rustige, zonnige, verhoogde ligging, 600 m van zee, 850 m van het strand. Voor medegebruik: terrein 2.000 m2. Barbecue. In het huis: internetaansluiting. Toegangsweg tot aan het huis (50 m onverharde weg). Parkeerplaats bij het huis op het terrein. Winkel 200 m, restaurant 500 m, bushalte 8.5 km, kiezelstrand 850 m, duikschool 800 m. Manege 2 km. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen. De omgeving is gevoelig voor geluidsoverlast. Gelieve geen lawaai te maken en de rust te bewaren. Appartement 2-kamers 30 m2 op de 2e verdieping, op het zuidwesten gelegen. Woon-/eetkamer 16 m2 met 1 2-pers divanbed (150 cm, lengte 200 cm), Sat-TV (Flatscreen TV), air-conditioning. Uitgang naar het terras. 1 kamer met afgeschuinde daken, hoogte van het plafond 180 - 250 cm met 1 2-pers bed (160 cm, lengte 200 cm). Open keuken (4-pits kookplaat, oven, diepvriezer). Douche/WC. Geen verwarmingsmogelijkheid. Terras 7 m2, overdekt. Terrasmeubelen. Uitzicht in de verte op zee. Ter beschikking: Internet (Internet (WiFi), gratis). Rookvrij huis.
In prijs inbegrepen: Airconditioning ERV annuleringsverzekering Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) Wekelijkse wissel linnengoed (bed- en badlinnen) Toeristenbelasting Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden Draadloos toegang tot internet (WIFI)
Deposit information: Borgsom in contanten: 100.0 EUR #HR4373.104.3
dit appartement ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Tisno. Bezoek Haven van Murter en Haven van Vodice als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Natuurpark Meer van Vransko en Kosirina Beach. Zoek het water op voor activiteiten zoals zeilen en surfen/bodyboarden of beleef een avontuur zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Tisno
Zijn huisdieren welkom bij Apartment Milin by Interhome?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment Milin by Interhome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment Milin by Interhome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment Milin by Interhome?
Dit appartement ligt in het centrum van Tisno, op 3,7 km van Kosirina Beach en op 10 km afstand van Betina Museum voor Houten Scheepsbouw en Haven van Murter. Ook Slanica-strand en Podvrske-strand liggen op 10 km afstand.