Gehele woning·Particuliere eigenaar
House dating from 1760, Built in archilla stone and Tea wood
Deze cottage in Tijarafe is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor House dating from 1760, Built in archilla stone and Tea wood





Beoordelingen
8,8 op 10 – 
Voortreffelijk
Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 370 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Traditional Canarian Retreat: Casa Francisco with Private Pool, Terrac
Traditional Canarian Retreat: Casa Francisco with Private Pool, Terrac
- Zwembad
 - Keuken
 - Wasmachine
 - Airconditioning
 
9.0 van 10, Fantastisch, 4 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar. 
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend. 
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd. 
Deze accommodatie accepteert contante betalingen 
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden 
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee. 
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie. 
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben. 
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren. 
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie. 
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen. 
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Over deze buurt
Tijarafe








