Geheel appartement
Chalet - 129m2 - 6 Bedrooms, 6 Bathrooms
Appartement met gratis parkeerplaatsen, op 6 minuten stappen van Wintersportplaats Val-d'Isère
Fotogalerie voor Chalet - 129m2 - 6 Bedrooms, 6 Bathrooms



Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Tignes, Auvergne-Rhône-Alpes
In de buurt
Wintersportplaats Val-d'Isère3 min. wandelen - 0.3 km- La Legettaz3 min. wandelen - 0.3 km
- Pitots5 min. wandelen - 0.4 km
- Pavot5 min. wandelen - 0.4 km
- Boisses2 min. rijden - 1.7 km
Lokaal vervoer
- Station Bourg-Saint-Maurice - 33 min. rijden
- Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 156 min. rijden
Restaurants
- Le Brasero10 min. rijden
- Loop11 min. rijden
- Chez Juliane11 min. rijden
- Le Réservoir7 min. wandelen
- L'Armailly7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Chalet - 129m2 - 6 Bedrooms, 6 Bathrooms
Gelijkaardige accommodaties

Luxury chalet, 6 bedrooms, 6 bathrooms, parking, Tignes
Luxury chalet, 6 bedrooms, 6 bathrooms, parking, Tignes
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Parking beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 5.28 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.








