Emka Hotel ligt in Tetovo. Bezoek Tetovo-fort en Leshok-klooster, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Shar Mountains Nationaal Park en Meer van Matka. Bekijk onze reisgids voor Tetovo
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Emka Hotel
Emka Hotel Tetovo
Emka Tetovo
Hotel Emka
Emka Hotel Hotel
Emka Hotel Tetovo
Emka Hotel Hotel Tetovo
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Emka Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Emka Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Emka Hotel?
Dit hotel in Tetovo ligt op 10 minuten wandelen van Shar Mountains Nationaal Park en Zuidoost-Europese universiteit. Tetovo-museum ligt op 3,1 km.