dit pension ligt in Canton. First Monday Trade Days en Old Mill Marketplace zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Purtis Creek State Park en Van Memorial Stadium verkennen. Bekijk onze reisgids voor Canton
Geniet van een vuurkorf, een speeltuin en een wasserij bij GETAWAY!Suite 5@ElKen!$Massage,Breakfast,Relax,Renew. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Ga het net op via wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Spelletjes, strandlakens en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij GETAWAY!Suite 5@ElKen!$Massage,Breakfast,Relax,Renew hebben leuke voordelen zoals privézwembaden en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en shampoo
Smart-tv's met kabelzenders en een dvd-speler
Terrassen of veranda's, kitchenettes en koelkasten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Dingen om te doen
Bubbelbad
Buitenzwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Speeltuin
Spellen
Voorzieningen
Wasserij
Buiten
Strandlakens
Tuinmeubels
Vuurplaats
Meer
Aparte rookruimtes
Opmerking van de eigenaar: Only allowed outside the fenced area.
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Dvd-speler
Privézwembad
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Blender
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukenpapier
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Meer
Airconditioning
Droogkast
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
There may be other guests, and we live on property, so...please keep all noise levels down. Only registered ElKen guests are allowed on the property.
Checking out: please strip sheets off beds and put on floor leaving mattress covers on beds. Other bedding can stay on bed. Thx!
No lifeguard on duty. Please swim at your own risk. Pool/hot tub closes at 10:00pm. Hot tub closed during summer.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Family friendly!
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Only allowed outside the fenced area.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Veelgestelde vragen
Beschikt GETAWAY!Suite 5@ElKen!$Massage,Breakfast,Relax,Renew over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij GETAWAY!Suite 5@ElKen!$Massage,Breakfast,Relax,Renew?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij GETAWAY!Suite 5@ElKen!$Massage,Breakfast,Relax,Renew inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij GETAWAY!Suite 5@ElKen!$Massage,Breakfast,Relax,Renew uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat GETAWAY!Suite 5@ElKen!$Massage,Breakfast,Relax,Renew?
Dit pension in Canton ligt op 1,2 km van Yesterland Farm en op 5 km van Old Mill Marketplace. Ook Splash City Waterpark en First Monday Trade Days liggen op 10 km afstand.