'Hotel is ontzettend schoon wat heerlijk is in coronatijd. Ook is de kamer groot en was onze uitzicht mooi omdat we zicht hadden op de bergen. Ontbijt (buffet) was lekker en uitgebreid. Kortom: aanrader'
'Een erg net en redelijk luxe verblijf. Het is allemaal erg netjes en oogt redelijk nieuw. Mooie kamers, goed gemeubileert en goede voorzieningen! Mooie locatie, je kunt zo alle kanten op. We waren zo via een wandeling aan het water of bij bijv. Minimundus en met de auto ook alles makkelijk bereikbaar. '
'De tuin , restaurants en lobby waren prima verzorgd en fijn. De kamers waren zeer verouderd met slecht bed en geen airco. Verf overal vanaf, druppende kraan en Ikea meubilair. Ronduit erg slecht voor deze veel te hoge prijs!!'
'rustig gelegen aan een meer, ruime parking zelfs afgesloten parkeergarage voor motoren.
het is een iets wat verouderd hotel met ruime kamers
het ontbijt is eerder eentonig maar wel voldoende
'
'Mooie en schone accommodatie, goed ontbijtje en restaurants. Gewoon lekker simpel geen poespas. Personeel doet echt hun best voor je en zijn zeer vriendelijk. '
'The hotel has a good location and the room has a good air-conditioning. There is a lot of choice at the breakfast. The staff is doing the best they can, but they are clearly understaffed in this hotel. They also need a ‘do not disturb’ sign that you can hang at the door for the housekeeping, because every day they knocked twice at the door. This would help them to their job better. Overall, a good hotel but the price is a little bit high because the building is a little bit outdated. '
'Centraal gelegen hotel met uitgebreid ontbijtbuffet. Gezellige rooftopbar. 15 euro om een uurtje vroeger in te checken was er toch over. De kamer was stil, geen last van straatlawaai.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Maak tijdens je vakantie in Klagenfurt am Woerthersee zeker tijd voor een bezoek aan Day Spa Seepark Hotel. Je kunt in de omgeving langs het meer wandelen of een bezoek brengen aan de spa's.
"Er was geen parking beschikbaar op het terrein. De bedden zijn oud en 10 min voor checkout kan je de kamer al niet meer in. Personeel komt zonder te kloppen je kamer binnen. Slechte ervaring!"
"Centraal gelegen hotel met uitgebreid ontbijtbuffet. Gezellige rooftopbar. 15 euro om een uurtje vroeger in te checken was er toch over. De kamer was stil, geen last van straatlawaai."
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Tentschach wil annuleren?
Ja. De meeste hotelboekingen zijn restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is over het algemeen 24 tot 48 uur voor je incheckdatum. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je eventueel nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Tentschach.
Wat biedt een verblijf in Tentschach?
Gasten kunnen onder andere monumenten bezoeken in Tentschach. Er zijn 1686 hotels en andere accommodaties in de omgeving. Lees meer over Tentschach.
Wat valt er allemaal te beleven tijdens mijn verblijf in Tentschach?
De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 17 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 0 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Tentschach is 1397 mm.