Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Housing Semi D Type Zero End Lot
*2minutes to 7-11 & 99 Speedmart and Hospital Teluk Intan..
*5minutes to Lotus shopping mall, Restoran Wan Khew ,Tai Chong Seafood Sdn Bhd, Sushi King , MCD, OldTown..
*8minutes to Tealive,Korea food, Starbucks, Bank,Pizza hut, Pharmacy and etc...
*10 minutes to town such as Teluk Intan Clock Tower, Chee Cheong Fun and Biskut Tiger Head shops
☎️Please call or WhatsApp:-
https://wa.me/60135300610
https://wa.me/60194260610
Homestay Address : NO 41, Lorong Sejati 1,TAMAN Melor Sejati, 36000 TELUK INTAN, PERAK.
Don't hesitate.. Come and experience the homestay with lots of facilities. You are welcomed to be back again with us with the affordable and reasonable price we offered.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2,5 badkamers
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Teluk Intan. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Cangkat Jong en Lubuk Keli. Daarnaast kun je ook Historisch Complex Pasir Salak en Muzium Sabak Bernam bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Teluk Intan
Zijn huisdieren welkom bij Housing Semi D Type Zero End Lot?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Housing Semi D Type Zero End Lot inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Housing Semi D Type Zero End Lot uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Housing Semi D Type Zero End Lot?
Dit vakantiehuis in Teluk Intan ligt op 12,8 km van Cangkat Jong en op 32 km afstand van Lubuk Keli en Racecircuit Litar Dato Sagor. Ook Moskee van Pasir Salak en Historisch Complex Pasir Salak liggen op 32 km afstand.
Beoordelingen over Housing Semi D Type Zero End Lot