Holidays 'Brisamar' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning
Geniet van de rust aan de kust in Brisamar, een vakantieappartement van 90 m² op slechts twee straten van het strand van Salinetas in Telde.
Het appartement beschikt over een woonkamer, volledig uitgeruste keuken, twee slaapkamers, een badkamer en biedt plaats aan maximaal vier personen. Tot de voorzieningen behoren snelle Wi-Fi (ideaal voor videogesprekken), een werkruimte, televisie, airconditioning, wasmachine en droger. Op aanvraag zijn een babybedje en kinderstoel beschikbaar.
Het privébalkon is perfect om aan het einde van de dag te ontspannen. Op loopafstand vindt u restaurants, een supermarkt en openbaar vervoer.
Extra's:
- Parkeerplaats in een privégarage beschikbaar tegen een toeslag.
- Ruimte voor motoren en fietsen.
- Geschikt voor gezinnen met kinderen.
- Richtlijnen voor afvalscheiding en energiebesparing.
Huisregels:
- Huisdieren, roken, externe bezoekers en feesten zijn niet toegestaan.
- U dient rekening te houden met de buren en lawaai in de gemeenschappelijke ruimtes te vermijden.
dit appartement ligt in Telde. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Puerto de Las Palmas. Ga naar Playa de las Canteras en Parque de Santa Catalina als je liever de natuur intrekt. Institución Cultural Gabinete Literario en Jardín Botánico Canario Viera y Clavijo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Telde
Zijn huisdieren welkom bij Holidays 'Brisamar' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Holidays 'Brisamar' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Holidays 'Brisamar' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 15 nov. 2026 min. € 232, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Holidays 'Brisamar' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holidays 'Brisamar' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holidays 'Brisamar' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit appartement in Telde ligt vlak bij Playa de Salinetas en Las Palmas Beaches. Ook Playa de Melenara en Playa del Hombre liggen op 2 km afstand.