Wyndham Tashkent ligt in Tasjkent in het stadscentrum. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Navruz Park en ECO Park. Daarnaast kun je ook Amir Timur Museum en Historisch Museum van bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Anhor Lokomotiv Bogi en Tashkentland zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Tasjkent
Amir Temur Street, C. 4 No. 7/8, Tashkent, 100000
In de buurt
Amir Timur Monument
9 min. wandelen - 0.8 km
Theater Alisher Navoiy
15 min. wandelen - 1.3 km
Amir Timur Museum
5 min. wandelen - 0.5 km
Plaza de la Independencia
10 min. wandelen - 0.9 km
Galerie van Moderne Kunst van Tashkent
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Kosmonavtlar Station - 5 min. rijden
Tashkent (TAS-Internationale luchthaven Tashkent) - 17 min. rijden
Restaurants
Ugolok
7 min. wandelen
Embar
5 min. wandelen
Pro Khinkali
9 min. wandelen
Cafe 19/91
8 min. wandelen
June ex Dizengof/99
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Wyndham Tashkent
Hotel met een chique stijl in Yunusobod District
Overweeg een verblijf bij Wyndham Tashkent en geniet van een poolbar, een terras en een koffiebar/café. Trakteer jezelf op een massage of aromatherapie bij Blue Harmony, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met lokale gerechten, Turkuaz, serveert ontbijt, lunch en diner. In de healthclub kun je meedoen aan pilateslessen en fitnesslessen. Daarnaast biedt Wyndham Tashkent een tuin, een kapsalon en een droogkuis/wasserijservice. Naast een bar en een 24-uurs businesscentrum, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), vervoer vanaf de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een 24-uurs receptie en een computerstation
Kamervoorzieningen
Alle 206 kamers bieden veel comfort dankzij 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop voordelen zoals kussenmenu's en airconditioning.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met regendouches en diepe ligbaden
Lcd-televisies met premium tv-zenders
Gratis kinderbedden, koffiezetapparaten/waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Badjassen
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Lcd-tv met premium kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Kluisje
Ledverlichting
Recycleren
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 9 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 20.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: USD 5.14 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer USD 15 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 40 per voertuig (voor maximum 3 personen)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: USD 20.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Count on Us (Wyndham) hanteert.
Registratienummer van de accommodatie 204135417
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Houd er rekening mee dat enige betalingen aan het hotel (contant of via een andere betaalmethode) ofwel in Amerikaanse dollars, of in euro's dienen te worden voldaan. Dit hangt af van welke valuta bij de accommodatie geaccepteerd wordt.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Kinderen jonger dan 5 jaar worden niet tot het zwembad en de healthclub toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dedeman Silk
Dedeman Silk Hotel
Dedeman Silk Hotel Tashkent Road
Dedeman Silk Road Tashkent
Wyndham Tashkent Hotel
Wyndham Tashkent
Wyndham Tashkent Hotel
Wyndham Tashkent Tashkent
Wyndham Tashkent Hotel Tashkent
Veelgestelde vragen
Beschikt Wyndham Tashkent over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Wyndham Tashkent?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Wyndham Tashkent inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Wyndham Tashkent uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Wyndham Tashkent een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 40 per voertuig.
Waar staat Wyndham Tashkent?
Dit wellness hotel ligt in Yunusobod District, op 10 minuten wandelen van Amir Timur Museum en Amir Timur Monument. Ook Kunstgalerij van Oezbekistan en Monument van de Huilende Moeder liggen op een kwartiertje wandelen. Kosmonavtlar Station ligt op 29 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Wyndham Tashkent
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,4
Locatie
8,4
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 57 van 154 beoordelingen
10 - Uitstekend
57
Gastenscore: 8 - Goed. 59 van 154 beoordelingen
8 - Goed
59
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 154 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 154 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 154 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
26 feb 2013
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
te warme kamers en veel lawaai van de straat
Bij aankomst kreeg ik een kamer waar de temperatuur 29 graden was terwijl het buiten slechts 10 graden was. De airco blijkt alleen in de zomer te werken, niet in de wintermaanden. Daarnaast zeer veel lawaai van de straat. Het hotel bevindt zich aan een drukken kruissing met 2 x 5 rijstroken. De ramen issoleren onvoldoende. Uiteindelijk heb ik op aandringen een minder warme kamer gekregen maar nog steeds te warm en zeer veel lawaai van de straat. Na 2 nachten heb ik een kamer aan de achterzijde van het hotel gekregen naar een koelere kamer en bovendien had je daar geen last van het verkeer. Het onbijt is ok,maar geen vers fruit. De prijzen op de kaart kloppen trouwens niet. Zijn altijd hoger dan wat er op de kaart vermeld staat. Wees dus op je hoede wanneer je iets van de kaart besteld. Al met al, was het geen aangenaam verblijf en zal dit hotel daarom niet nog eens boeken
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Waleed
24 jun 2025
Positief: Netheid
Old hotel and room furniture
Waleed
2 nachten verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
26 mei 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stay away
Run down place with below average service. Unmotivated staff. Breakfast buffet was stale and recycled food from previous days. Very small room.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Cristian
Zakenreiziger
6 mei 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lo staff in particolare ha reso la mia visita superiore a qualsiasi aspettativa
Cristian
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Peer
4 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Peer
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
mu
1 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
추천합니다
깔끔해요 그리고 조식이 맛있어요
mu
1 nacht verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
Zameer
11 nov 2024
Positief: Netheid
Zameer
8 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotel Stay
Comfortable hotel in a convenient location. Breakfasts were very good. During stays totaling three consecutive nights, there was no housekeeping service.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
??
25 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
??
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Tatsuhiko
Reisde met familie
23 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Tatsuhiko
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Nahman, Chicago
8 aug 2024
Nahman
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
HECTOR
10 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente , cordial y placentera estadía
Impecable en todo sentido .
HECTOR
8 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
natasha
Reisde met partner
19 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is great!
natasha
8 nachten verbleven in mei 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
23 jan 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dirty and old fashion
Hotel is old and dirty. Need renovation definetelly. Reception is not supportive. AC is heating very slowly. Carpets are very dirty and bad smelling.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
fengling
Zakenreiziger
14 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
fengling
10 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Edward, Southaven
9 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I like staff was helpful and good 24 hour room service their is a barber shop and travel agency inside also atm great location close to malls and bazaar
Edward
2 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Arkadiy
11 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good place to stay in
Arkadiy
2 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Michael
9 okt 2023
Michael
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
TSUYOSHI
1 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The people who work there are amazing and made the stay Great.
Robert
2 nachten verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
great rooms/breakfast, shower was a bit tight
the breakfast options were great, so much tasty food to choose from. the bed was very comfortable and the air conditioning worked really well. my only complaint is the the bathtub/shower combination is very tight space for a nice long shower.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Makhmadrasul
31 mei 2023
Makhmadrasul
2 nachten verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Kamil
15 mei 2023
Kamil
7 nachten verbleven in april 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Anna
Reisde met familie en kleine kinderen
18 mrt 2023
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Former Soviet made hotel Dustlik, but largely revamped. For the price we paid we expected more. We paid $215 per night but got the quality of an American motel. Very disappointed, maybe because we stayed in Hilton Tashkent city two weeks before.