GuestHost - Riofreddo House! BBQ - Garden and Private Parking
Comfortabel 55m² appartement, gelegen op de begane grond van een berghuis met uitzicht op de rivier, met onafhankelijke ingang en tuin en twee privé parkeerplaatsen. Het appartement is ingericht met de typische houten meubels van de berghuizen, het is perfect voor families of groepen vrienden en is uitgerust met gemakken zoals onbeperkte wi-fi, tv, dvd-speler. In de privétuin (en de barbecue) kunt u in de zomer ontspannen, terwijl u in de winter een paar km verwijderd bent van verschillende skigebieden. Het appartement is als volgt georganiseerd: -SLAAPKAMER 1: tweepersoonsbed, nachtkastjes, grote kledingkast. -SLAAPKAMER 2: stapelbed, kledingkast. - WOONKAMER / WOONKAMER: houten eettafel met banken, keuken, tv, directe toegang tot de tuin. - KEUKEN: fornuis, koelkast, vriezer, vaatwasser, Moka-koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker, keukengerei. - BADKAMER: bad met handdouche, bidet, WC. - TUIN: uitgerust met buitentafel en stoelen + mobiele barbecue + parasol + spelletjes voor kinderen.
AANVULLENDE DIENSTEN: privéparkeerplaats (twee parkeerplaatsen), onbeperkte wifi, onafhankelijke verwarming, wasmachine, strijkijzer en strijkplank, haardroger. Het appartement is voor het exclusieve gebruik van gasten.
Tarvisio is een populaire toeristische bestemming in alle periodes van het jaar: in de warme maanden vanwege de culturele en naturalistische rijkdom, in de koude maanden voor de attracties in verband met wintersport. Rond het centrum van Tarvisio, is het gemeentelijk gebied bezaaid met charmante dorpjes en onmisbare naturalistische routes.
Dankzij zijn bijzondere ligging dicht bij de grens, is het een kruispunt van talen en culturen waar Italië, Slovenië en Oostenrijk elkaar ontmoeten. De uitstekende keuken bestaat uit Friulische, Karinthische en Sloveense specialiteiten.
Tarvisio is ook een bestemming voor veel pelgrims dankzij het suggestieve heiligdom van de Madonna del Lussari, een plaats waar traditie vertelt dat een verschijning van de Madonna plaatsvond.
Onze sleutelhouder neemt contact met u op om de inchecktijd af te spreken, u de sleutels te geven en u het appartement te tonen. We zijn beschikbaar voor gasten voor alle verzoeken en informatie, om uw verblijf nog interessanter en georganiseerd te maken. Voor onverwachte of opheldering zijn wij telefonisch of per e-mail bereikbaar. Alle identiteitsdocumenten van bewoners moeten bij aankomst worden getoond zoals vereist door de Italiaanse wetgeving. Houd er rekening mee dat late check-ins rechtstreeks met de accommodatie moeten worden overeengekomen en een supplement als volgt vereisen: - 21.00 - 23.00: € 25.00; - 23.00 - 24. 00: € 30,00; - 24:00 - 01.30 uur: € 40,00.
dit appartement ligt in Tarvisio. Bezoek culturele hoogtepunten Musei Tarvisio en Openluchtmuseum Ravelnik. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Fun Park dell'Angelo en Funbob Tarvisio. Besna Pehta en Soca Rider zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tarvisio
Zijn huisdieren welkom bij GuestHost - Riofreddo House! BBQ - Garden and Private Parking?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij GuestHost - Riofreddo House! BBQ - Garden and Private Parking inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij GuestHost - Riofreddo House! BBQ - Garden and Private Parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat GuestHost - Riofreddo House! BBQ - Garden and Private Parking?
Dit appartement in Tarvisio ligt en op 5 km afstand van Golf Country Club Tarvisio, Tarvisio Skigebied en Fun Park dell'Angelo. Funbob Tarvisio ligt op 4,8 km.