Gehele woning·Particuliere eigenaar
Janine's House
Vakantiehuis in Tarnac
Fotogalerie voor Janine's House





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

LA PETITE MAISON à TARNAC en CORRÈZE
LA PETITE MAISON à TARNAC en CORRÈZE
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Buitenruimte
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 15 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Tarnac, Corrèze
In de buurt
Regionaal Natuurpark Millevaches in Limousin1 min. wandelen - 0.0 km
Plateau de Millevaches1 min. wandelen - 0.0 km
Lac de Vassiviere17 min. rijden - 18.7 km- Fontaine Saint-Georges3 min. wandelen - 0.3 km
- Plage d'Auphelle30 min. rijden - 31.7 km
Lokaal vervoer
- Station Bugeat - 19 min. rijden
- Limoges (LIG-Internationale luchthaven Limoges) - 101 min. rijden
Restaurants
- Pizz'à marco13 min. rijden
- La Feuillade13 min. rijden
- L'Auberge du Sauvage9 min. rijden
- Auberge du Lac15 min. rijden
- Auberge du Mont Chauvet13 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Janine's House
Beoordelingen
9,6








