Citotel De La Marne bevindt zich dicht bij Polyclinique de l'Ormeau - Site Centre - ELSAN en Parc Expo Tarbes en biedt een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een lift
Een vergaderruimte, meertalig personeel en rookvrije accommodatie
Bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Balkons, baby-/kinderbedden en dagelijkse schoonmaak
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 07.00 uur en 21.00 uur, en van zondag t/m zondag tussen 18.00 uur en 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De receptie van het hotel is op zondag en feestdagen geopend van 18.00 uur tot 21.00 uur. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 12.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.01 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 10 per persoon
Betaald parkeren (overdekt): EUR 10 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 10 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 12.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, ANCV Chèques-Vacances en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Citotel De La Marne?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Citotel De La Marne?
Vandaag, 20 mei 2026, kost een verblijf bij Citotel De La Marne van één nacht voor twee volwassenen op 21 mei 2026 min. € 94, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Citotel De La Marne inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Citotel De La Marne uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Citotel De La Marne?
Dit hotel ligt in het centrum van Tarbes, op 2 km afstand van Jardin Massey, Polyclinique de l'Ormeau - Site Centre - ELSAN en Parc Expo Tarbes. Ook Stade Maurice-Trélut en École Nationale d’Ingénieurs de Tarbes – ENIT liggen op 5 km afstand. Station Tarbes ligt op 23 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,4
Locatie
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 66 van 107 beoordelingen
10 - Uitstekend
66
Gastenscore: 8 - Goed. 32 van 107 beoordelingen
8 - Goed
32
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 107 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 107 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 107 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maurice
11 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Heel behulpzaam en vriendelijk personeel. Lekkere matras. Vlakbij eenvoudig maar goed restaurant. Een aanrader!
Maurice
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thierry
24 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent accueil, à proximité de tout !
Thierry
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Houdelette
29 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Très bon accueil, personne chaleureuse et souriante.
La chambre était très bien avec vue sur les montagne au réveil.
Houdelette
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Patrick
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Proche centre ville au calme
Chambre correct,petit déjeuné très correct, amabilité des gèrent je pense sincère,
Patrick
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steven
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Really welcoming hosts, clean room & bathroom (small, but very clean), delicious & simple continental breakfast, good central Tarbes location
Steven
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christophe
31 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parfait pour un séjour d'affaire
Idéalement placé proche du centre de Tarbes, l'hôtel est calme, propre et confortable. Parfait pour les séjours d'affaire, il propose un petit-déjeuner copieux.
Une mention spéciale pour l'accueil agréable et le service.
Christophe
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
PATRICE
11 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon accueil
Bien placé
Gérants très accueillants
PATRICE
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mark
13 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very welcoming and we were able to communicate though we did not share a common language—it was, in fact, enjoyable to do so.
Mark
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
GILLES
23 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top hôtel
La literie est bonne et la chambre très propre.
Cet hôtel mériterait 3 étoiles
Petit déjeuner simple mais efficace et pas cher….
Très bon moment
Merci
GILLES
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maurice
23 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel très bien situé
Des gérants très sympathiques qui se prennent le temps de parler à leurs clients. On se sent comme à la maison. Nous y reviendrons…
Maurice
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rowena
10 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Most hospitable host
Bruno went above and beyond....waited up til midnight to greet us from our delayed flight. Bed was very comfortable, quiet, super clean and most lovely outlook over Tarbes. Free parking a bonus
Rowena
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
31 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Habitación bien, desayuno justito
Fachada reformada pero interior un poco más antiguo. Aún así, habitaciones y camas cómodas. Gran aparcamiento gratuito justo al lado. Entrada y salida muy sencillas, personal amable. El desayuno demasiado justito, sin chocolate ni embutido.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
18 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Ruido para dormir y ascensor averiado
Ruido de la ventilación del baño, aún con la puerta cerrada y la luz apagada. Habitación más cara que la vez anterior, pero más pequeña. Desayuno muy sencillo. Ascensor estropeado ambos días.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Philippe
13 nov 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel très moyen
- de prévenir et de faite attendre l’hôtelier en cas d’arrivée tardive la 1er fois
- literie et mobilier très moyen avec petit poste tv de biais sur un bureau à la droite du lit
- je ne savais pas qu’il fallait libérer la chambre avant 11h et j’ai eu droit à une 1er réflexion : « si vous ne libérez pas la chambre avant 11h15 je serais obligé de vous facturer un départ tardif, puis comme je suis descendu à 11h23 2ème réflexion « vous avez un problème avec les horaires vous ? »
Je ne retournerai pas dans cet hôtel et conseillerai à mes collègues de ne pas y aller non plus.
Philippe
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thierry
21 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
-
Thierry
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jeanet Harboe
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rent. Venligt og hjælpsomt personale
Yderst rent. Supervenligt personale.
Værelser små og basic, men ok.
Jeanet Harboe
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ERIC
18 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Tres bien
Trés bien, accueil cordial. Chambre petite mais tres ageable et propre. Petit dejeuner continental tres bien. Parking ferme .
ERIC
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arielle
6 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L'accueil, le style de l'hotel, la luminosité, le petite dejeuner servi à table.
Arielle
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hilary
3 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Theconly issue was that the hotel closed for a while when we had arrived for check in so we had to return
Hilary
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nunes
16 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
On y reviendra
Tres beau séjour, chambre bien climatisée à notre arrivée et durant le séjour tres beaux
Petits déjeuners et tres bons.
Couple gérant tres accueillant et charmant
Petit bémol l'absence d'un mini frigo par ces
Fortes chaleurs
Nunes
2 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
BORIS
10 feb 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trés bien.
Bon acceuil bonne adresse pour les Pros.
Chambre et petit dej' impeccable.
BORIS
1 nacht verbleven in februari 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sylvie
20 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
très bon
sylvie
4 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Liliane
31 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel très bien situé près des commerces restaurant.. Un calme exceptionnel une chambre côté cours avec balconnet !
Et une place de parking. Propreté irréprochable.
Le couple tenant l hôtel est formidable et fort sympathique. Vraiment un de mes meilleurs choix.
Liliane
3 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nathalie
29 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon séjour à Tarbes
Emplacement idéal. Chambre très propre et calme. Elle donnait sur la rue mais le dispositif de double fenêtre isole complètement du bruit.
Petit déjeuner correct, pas de buffet mais le tarif est moins élevé.
L'accueil est adapté et sympathique. Le parking est gratuit. L'ensemble des prestations ont permis de passer un séjour de 4 nuits avec un tarif très modéré.
Nathalie
4 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Véronique
13 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer