Fotogalerie voor Habana Guest House-Second Floor





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 4 79 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 311
inclusief belastingen en toeslagen
19 okt - 20 okt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

"Nice Swann" - 2BR|Garden|Patio|Hyde Park|TGH
"Nice Swann" - 2BR|Garden|Patio|Hyde Park|TGH
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Huisdiervriendelijk
8.6 van 10, Uitstekend, 14 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Habana Second Floor Tampa
Habana Guest House-Second Floor Tampa
Habana Guest House-Second Floor Apartment
Pet Friendly 5min Downtown Safe+parking Apt2
Habana Guest House-Second Floor Apartment Tampa
orp5b4a581x
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in SoHo, een wijk in Tampa, en ligt nabij pretparken. MacDill luchtmachtbasis en MidFlorida Credit Union Amphitheatre zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar Florida Aquarium en Busch Gardens Tampa Bay. Ga naar Amalie Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor ZooTampa at Lowry Park, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk de lokale fauna tijdens activiteiten zoals een wildexcursie en het vogelspotten.

Tampa, FL
In de buurt
- Universiteit van Tampa - 3 min. rijden - 3.4 km
- Conferentiecentrum - 3 min. rijden - 4.4 km
- Amalie Arena - 4 min. rijden - 5.0 km
- Haven van Tampa - 5 min. rijden - 5.7 km
- Tampa Riverwalk - 5 min. rijden - 5.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Palma Ceia Country Club - 7 min. wandelen
- Barcelona - 19 min. wandelen
- Bern's Steak House - 13 min. wandelen
- APlus at Sunoco - 15 min. wandelen
- Water + Flour - 13 min. wandelen