Takayama Ninja House ligt in Takayama in het stadscentrum. Takayama Jinya en Takayama Yatai Kaikan zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die willen shoppen, kunnen dat doen bij Ochtendmarkt van Miyagawa. Mis zeker Hida Minzoku Mura Folk Village niet. Bekijk onze reisgids voor Takayama
Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto) - 116 min. rijden
Restaurants
cafe&lunchrin
19 min. wandelen
甚五郎らーめん 安川店
5 min. wandelen
EVILTEX (イーブルテックス)
16 min. wandelen
bar mellow
11 min. wandelen
麺屋しらかわ 別邸
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Takayama Ninja House
Pension vlak bij Takayama Yatai Kaikan
Takayama Ninja House bevindt zich dicht bij Ochtendmarkt van Miyagawa en Takayama Jinya en biedt een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Parkeerplaatsen ter plaatse, rookvrije accommodatie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Takayama Ninja House hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.000 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Meer
Roken is niet toegelaten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Meer
Airconditioning
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
Tussen 22.00 uur en 20.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie is in verband met onderhoudswerkzaamheden dagelijks gesloten van 11.30 tot 13.30 uur. Je wordt verzocht gedurende deze periode niet aanwezig te zijn in de accommodatie. Bagageopslag is niet beschikbaar.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (openlucht): JPY 1000 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Takayama Ninja House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Takayama Ninja House?
Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Takayama Ninja House van één nacht voor twee volwassenen op 27 aug. 2026 min. € 69, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1000 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Takayama Ninja House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Takayama Ninja House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Takayama Ninja House?
Dit pension ligt in Hida Takayama Onsen, op 10 minuten wandelen van Takayama Yatai Kaikan en Ochtendmarkt van Miyagawa. Ook Takayama Jinya en Hida Minzoku Mura Folk Village liggen op 5 km afstand. Station Takayama ligt op 16 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.