Hotel Fukuya

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Fukuya ligt in Sambancho, een wijk in Takamatsu. Benesse-huismuseum en Kunstmuseum Teshima zijn culturele hoogtepunten. Als je graag een activiteit doet, kun je een bezoekje brengen aan Haven van Uno. Cultureel Gebouw van de Provincie Kagawa en Ritsurin-tuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Takamatsu
Kaart
5 8 Furujinmachi, Takamatsu, Kagawa Prefecture, 760-0025

In de buurt

  • Een klok hangt aan een metalen constructie, erboven een glazen dak.
    Winkelstraat Takamatsu Marugamemachi
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Een traditioneel Japans kasteel met een stenen muur en een houten brug over het water.
    Kasteel van Takamatsu
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een traditionele Japanse tuin met een vijver met koi karpers, stenen en een houten bootje met mensen.
    Ritsurin-tuin
    3 min. rijden - 2.0 km
  • Stedelijk Kunstmuseum van Takamatsu
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Takamatsu Haven
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Takamatsu - 8 min. wandelen
  • Takamatsu (TAK) - 35 min. rijden

Restaurants

  • 風月
    4 min. wandelen
  • 頼酒店
    3 min. wandelen
  • まえかわ
    4 min. wandelen
  • マサラ 錦町店
    2 min. wandelen
  • 北島商店
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel Fukuya

  • Hotel in Sambancho
  • Hotel Fukuya heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Hotel Fukuya inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Fukuya uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Fukuya?

Dit hotel ligt in Sambancho, op 10 minuten wandelen van Winkelstraat Takamatsu Marugamemachi, Stedelijk Kunstmuseum van Takamatsu en Koken-ji-tempel. Ook Kagawa-museum en Cultureel Gebouw van de Provincie Kagawa liggen op een kwartiertje wandelen. Station Takamatsu ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Ritsurin is het 27 minuten wandelen.