Fotogalerie voor Gîte La Tour du Pavillon in the heart of the Ermitage vineyards





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer Max. aantal: 2 27 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en aan een rivier in Tain-l'Hermitage. Chapoutier Proeflokaal en La Cave de Tain (wijndomein) zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Train de l'Ardèche en Jardin Zen d'Erik Borja bezoeken. Excalibourg en Vélorail des Gorges du Doux zijn ook een bezoek waard. De regio biedt voor ieder wat wils: ontspanning in de vorm van wijntours of spanning in de vorm van wandel- en fietsroutes afleggen, fietsen en mountainbiken.

Tain-l'Hermitage, Auvergne-Rhône-Alpes
In de buurt
- M. Chapoutier - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Château de Tournon - 11 min. wandelen - 0.9 km
- Chapelle de l'Hermitage - 11 min. wandelen - 0.9 km
- Cité du Chocolat Valrhona - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Jardin d'Eden - 14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Le Bistingo - 20 min. wandelen
- Carafe En Folie - 20 min. wandelen
- Le Quai - 9 min. wandelen
- Le Moderne Bar - 17 min. wandelen