La Dolce Vita ligt vlak bij het strand in Taggia. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Chiesa di Santo Stefano en Chiesa di Sant'Egidio. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Maritiem Museum van West-Ligurië en Maritiem Museum van Imperia een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Piatti Tennis Center of kies voor een avondje uit bij Villa Regina Margherita. Bekijk onze reisgids voor Taggia
Via dei Contrabbandieri 20, arma di taggia, Taggia, IM, 18018
In de buurt
Spiaggia di Arma di Taggia
3 min. wandelen - 0.3 km
Casino Sanremo
11 min. rijden - 7.1 km
Chiesa di Sant'Egidio
3 min. rijden - 1.8 km
The Mall Sanremo
4 min. rijden - 2.5 km
Ariston Theater
9 min. rijden - 6.4 km
Lokaal vervoer
Station Taggia - 6 min. rijden
Nice (NCE-Côte d'Azur) - 68 min. rijden
Restaurants
BucalMare
10 min. wandelen
Molo 70
11 min. wandelen
Dolce & Salato
12 min. wandelen
Bar Astra
7 min. wandelen
Impekabile
15 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Dolce Vita
Bed & breakfast met een chique stijl
Geniet van een gratis selfservice-ontbijt, een terras en een tuin bij La Dolce Vita. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en conciërgeservice
Een kluis bij de receptie, hulp bij uitstappen/tickets en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Dolce Vita hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis zelfbedieningsontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Minibar
Roomservice
Meer
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Bij het inchecken dienen gasten bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 2 per huisdier, per verblijf, naast een borgsom van EUR 2 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 16 maart t/m 14 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 15 januari tot 15 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 140 per voertuig (enkele reis)
Borgsom voor huisdieren: EUR 2 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: EUR 2 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT008059C1IZYUXWGT
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dolce Vita B&B Taggia
Dolce Vita Taggia
La Dolce Vita Taggia
La Dolce Vita Bed & breakfast
La Dolce Vita Bed & breakfast Taggia
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Dolce Vita?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van EUR 2 per verblijf en een toeslag van EUR 2 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij La Dolce Vita?
Vandaag, 12 apr. 2026, kost een verblijf bij La Dolce Vita van één nacht voor twee volwassenen op 26 apr. 2026 min. € 69, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij La Dolce Vita inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij La Dolce Vita uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt La Dolce Vita een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 140 per voertuig.
Waar staat La Dolce Vita?
Deze bed & breakfast ligt vlak bij het strand, op 0,8 km van Spiaggia di Arma di Taggia en op 5 km afstand van Chiesa di Sant'Egidio en The Mall Sanremo. Ook Convento San Domenico en Madonna Miracolosa Heiligdom liggen op 5 km afstand. Station Taggia ligt op 25 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Dolce Vita
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
2,0
Locatie
8,4
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 55 van 121 beoordelingen
10 - Uitstekend
55
Gastenscore: 8 - Goed. 36 van 121 beoordelingen
8 - Goed
36
Gastenscore: 6 - Redelijk. 16 van 121 beoordelingen
6 - Redelijk
16
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 121 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 121 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
8/10 – Goed
Santiago
Reisde met partner
26 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good Value for money, nice to spend a couple of nights
Santiago
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Federica
11 jan 2026
Positief: Voorzieningen
Stanza in linea con le aspettative e personale molto disponibile
Federica
2 nachten verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Marco
4 jan 2026
Marco
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Nicola
Reisde met familie
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Room was clean .
Marc
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
ferdinando
14 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
la stanza era grande e calda, con una magnifica vista sul mare
ferdinando
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Vincent Louis
13 dec 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Le propriétaire s'est montré très courtois et disponible au téléphone.
Chambre spacieuse.
Maison d'hôtes escarpée mais environnement calme.
Vincent Louis
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Beatrice
19 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Endroit sympa, juste il pleut à l'intérieur, dommage...
Beatrice
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Marine
Reisde met familie
12 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
J’ai passé un excellent séjour dans ce logement ! Tout était parfait : la chambre était très propre, conforme à la description. La literie est confortable, le quartier calme et agréable. L’hôte a été très réactif. Je recommande vivement ce logement !
Marine
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Thomas
5 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Very nice, lovely stay 👍
Thomas
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Maria Rosa
3 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
TUTTO MOLTO BENE
Maria Rosa
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
muriel
2 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Excellent accueil ,jovial et discret
Rapport qualité prix parfait,
la demeure ,l'environnement visuel et sonore proche du paradis....
Expérience a renouveler
muriel
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Carole
30 okt 2025
Carole
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
abdelmajid
27 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tout a été parfait
abdelmajid
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Henrik
25 okt 2025
Henrik
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Yuan, RESTON
Reisde met familie
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful view.
Yuan
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Riccardo
Reisde met partner
19 okt 2025
Una bella vista e bella camera
Riccardo
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Roger
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Roger
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Delano
Reisde met partner
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Petit déjeuner inclus dans le prix. Vu du jardin jolie, parking inclus dans le prix , tranquillité et personnel super
Delano
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
christian
12 okt 2025
christian
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Isabelle
10 okt 2025
Isabelle
1 nacht verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Aldo
Reisde met familie
7 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Causa errore nella prenotazione, complice la non chiarezza del sito, ho chiesto alla struttura di spostare il giorno, ho telefonato due volte non mi hanno mai dato risposta, rifiutando successivamente tramite il siyo di prenotazione di restituire quanto pagato.Poca, pochissima serietà commerciale.
Aldo
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Giada
7 okt 2025
Giada
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
lionel
4 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer