Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Umah Wa Ke
Deze rookvrije villa heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een conciërgeservice en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een wasserij, een limousine- of autoservice en een tuin zijn enkele van de overige voorzieningen. Deze villa heeft 4 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon of terras. De keuken is voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven.
Deze villa heeft 4 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in deze villa met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In deze villa in Tabanan is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator. Een microgolfoven en een koelkast zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Limousine-/autoservice
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: IDR 150.000 voor volwassenen en IDR 100.000 voor kinderen
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: IDR 500.000 per nacht
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Balkon/terras
Barbecue
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 17
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 500000.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: IDR 1000000.0 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer IDR 150000 voor volwassenen en IDR 100000 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 250000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 5 personen)
Toeslag voor extra bed: IDR 500000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 55130, 2402260026192
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Umah Wa Ke Tabanan
Umah Wa Ke Tabanan
Umah Wa Ke
Villa Umah Wa Ke Villa
Villa Umah Wa Ke Tabanan
Villa Umah Wa Ke Villa Tabanan
Over deze buurt
deze villa ligt vlak bij het strand in Tabanan. Seminyak-plein en Eat Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Echo Beach en Seminyak Beach. Mis zeker Waterbom Bali niet. Bekijk onze reisgids voor Tabanan
Jl. Pantai Nyanyi, Tanah Lot, Tabanan, Bali, 80361
In de buurt
Tanah Lot
10 min. rijden - 4.5 km
Blue Bubble Bali
4 min. rijden - 4.2 km
Nuanu Creatieve Stad
5 min. rijden - 2.3 km
Nyanyi Strand
8 min. rijden - 3.6 km
Petitenget Beach
8 min. rijden - 6.1 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 57 min. rijden
Restaurants
Warung nasi be lande br. ulundesa
2 min. rijden
The Ulam (Grilled Seafood)
2 min. rijden
Rumah Makan Talago Ameh
2 min. rijden
Kabunku
11 min. wandelen
Gola Market & Social Restaurant
16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Umah Wa Ke over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Umah Wa Ke?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Umah Wa Ke inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Umah Wa Ke uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Villa Umah Wa Ke een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 250000 per voertuig.
Waar staat Villa Umah Wa Ke?
Deze villa ligt vlak bij het strand, op 3,9 km van Tanah Lot en op 15 km afstand van Echo Beach en Seminyak Beach. Ook Eat Street en Seminyak-plein liggen op 15 km afstand.