LOS 2 biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice en een open haard in de lobby. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Hulp bij uitstappen/tickets, een bagageopslagruimte en lokale maaltijdbezorging
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij LOS 2 bieden veel comfort dankzij gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
dit appartement ligt in Symi. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Symi War Monument en Klokkentoren van Symi. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Symi en Haven van Datca. Bekijk onze reisgids voor Symi
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 6 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van EUR 15 per dag. Er wordt tevens een toeslag van EUR 15 aangerekend. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij LOS 2?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij LOS 2 van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 268, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij LOS 2 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij LOS 2 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat LOS 2?
Dit appartement in Symi ligt op 5 minuten wandelen van Symi War Monument en Haven van Symi. Ook Maritiem Museum van Symi en Klokkentoren van Symi liggen op 5 minuten wandelen.